Sex a vztahy

3. července 2018 14:10

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 typů žen, se kterými žádný chlap nevydrží! Holky, kdy od vás kluk stoprocentně uteče?

Jakými vlastnostmi či chováním časem odradíte většinu chlapů? Je horší být citlivka, nebo věčně nadržená?

Najít tu pravou je pro každého chlapa oříšek. Zejména když víte, že některé ženy jsou opravdovou hádankou, kterou je opravdu těžké rozlousknout. Jiné ženy pak mají tak obtížné vlastnosti, že od nich většina chlapů dříve či později uteče. Následující typy holek to totiž mají ve vztahu opravdu těžké a snadno svým chováním umí udělat muži peklo na zemi. Holky, jaké byste tedy neměly být, pokud nechcete zůstat na ocet?

Náladová – Jednu chvíli je extrémně šťastná a nic jí nechybí, pak ale stačí, když foukne vítr a ona je rázem naštvaná na celý svět. A na vás samozřejmě nejvíc. Je to zkrátka žena, u které nikdy nevíte, na čem jste či jaká maličkost ji dokáže naštvat. A takový vztah na horské dráze opravdu většina mužů nevydrží.

Věčná oběť – Všechno je špatně a všichni se proti ní spikli. A to v práci, mezi kamarády, v rodině a samozřejmě i vy. Dokáže se perfektně litovat a věčně si stěžovat, že nejsou věci podle ní. Jenže každý chlap za chvíli zjistí, že vina je asi někde jinde.

Je prostě ta nejlepší – Všechno dělá nejlépe, všechno zná a na cokoliv má samozřejmě ten jediný správný názor. Je zkrátka ředitelkou zeměkoule, která by dokázala přeplavat i oceán. Jakmile ale udělá chybu, raději ji přehlíží, nebo ji svede na někoho ve svém okolí. Slova omluvy nezná a ráda hledá chyby na všech okolo. A zejména partnerovi pak ráda vyčítá každou mušku.

Hysterka a žárlivka – Asi každý chlap se shodne na tom, že takové jsou prostě nejhorší. Rozčílí je každá blbina, neustále hlasitě křičí a hlavně vám vůbec nevěří. Žárlí na každou dívku, která projde okolo a ihned vás podezřívá z toho, že ji chcete podvést. Paradoxně pak tyto vztahy často končí tak, že žárlivka svou nedůvěrou a ponižováním chlapa stejně dovede k nevěře.

Věčně nadržená – Ano, slyšíte správně, i tato kategorie je občas pro vztah smrtící. Muži samozřejmě zbožňují ženy milující sex. Když je to ovšem prakticky nymfomanka, která se chce milovat prakticky všude, může to být pány velmi otravné. Zejména, když už z hrátek opadne vášeň a jí jde opravdu jen o to jedno. To už je spíš takový sex spíše nudnou rutinou.

Maminka – Věčná pečovatelka, která už se chová spíše jako maminka, vážně dlouho nepochodí. Volat mu každou minutu, jestli se teple oblékl a něco nepotřebuje, není ta správná cesta. Vše je dobré dělat s mírou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také