Sex a vztahy

2. července 2020 04:29

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 6 věcí, které by muži ve vztahu rozhodně dělat neměli! Pánové, poučíte se z toho?

Jestli nechcete, aby si vaše partnerka našla jiného během pár měsíců, tak byste se měli vyvarovat těchto věcí...

1. Nedoporučujte, jen poslouchejte. Ženy mají často tendenci se zdlouhavě vyjadřovat, vyprávět vám, co se jim stalo. To ale neznamená, že chtějí od vás slyšet nějaké řešení. Chtějí se prostě jen svěřit, protože vám tak dávají najevo, že je jim s vámi dobře.

2. Dejte najevo, že posloucháte aktivně. Jestli vám něco vypráví, tak jí neskákejte do řeči, ale ani jen neseďte a nemlčte. Když vám vypráví o něčem, co ji zrovna trápí, tak dejte najevo zájem – třeba jí povězte, že vás to zajímá, že stojíte při ní, nechte ji, aby se vám mohla svěřit a vy ji budete oporou. Ani tady nutně nemusíte přímo radit, pokud nebude vyloženě chtít.

3. Muži většinou dělají věci pro to, aby je udělali – třeba když si budete chtít koupit novou pračku, pojedete do obchodu, vyberete si ji, koupíte a odvezete. Jenže ženy si třeba chtějí udělat hezké odpoledne, zastavit se na kávu či oběd. Vidí to víc romanticky. Proto

4. Neodmítejte požádat o pomoc. Není to znakem neschopnosti nebo odrazem neúspěchu, když požádáte o pomoc ženu – naopak, ženy jsou pečující a rády pomáhají, berou to jako známku lásky, když si od nich necháte někdy poradit.

5. Naučte se chválit. Nejenom muži mají ješitné ego. Také ženy potřebují občas pochválit za něco, co se jim povedlo nebo co dokázaly. Ať už zrovna jde o pěkný vzhled, dobré jídlo anebo nějaký kariérní úspěch, neměli byste zapomínat chválit.

6. Rozhodně nekritizujte víc, než byste chválili. Jde o to, že když je všechno v naprostém pořádku, tak se může zdát, že to je samozřejmost. Ale není. Když je všechno v klídku a pohodě, jste spokojení, tak to dejte ženě najevo. Potom přijme mnohem lépe kritiku, kterou jí dáváte. A vzájemné vylazování chyb je pro vztah taktéž důležité.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztahy

Přečtěte si také