Sex a vztahy

2. července 2020 04:10

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 6 věcí, které ženy neustále dělají a pánové kvůli nim šílí! Dámy, víte co ve vztahu nedělat?

Tyhle věci raději vynechte, jestli chcete mít harmonický vztah.

1. Přestaňte číst mezi řádky. I když je to možná lákavé připisovat třeba hodnoty důvěrnosti a intimnosti slovům partnera, tak si zkuste nepředstavovat „nic navíc“, protože to tam obvykle není. Muži se rádi zaměří na jedno téma, kterého se drží.

2. Oceňte, když vás chce potěšit. Když vám něco koupí anebo na vás myslí, tak ho pak nezapomeňte pořádně pochválit. Už jen to, že dáte najevo, že z toho máte radost, mu dá signál, že udělal něco dobře a že by to měl udělat i příště.

3. Pochopte, že i muž chce být sám. Muži jsou někdy obviňováni kvůli tomu, že se stáhnou anebo jsou nekomunikativní. Jenže oni si chtějí jen odpočinout, třeba hraním her, sledováním televize nebo čtením. Dejte mu prostor a neptejte se, co se stalo.

4. Snažte se mluvit na rovinu. Ženy často jen něco naznačují, ale to mužům nestačí. Musí říct na rovinu, co a jak potřebují a chtějí. Věci řečené nepřímo muži nepochopí. Buďte přesnější v tom, co po muži chcete. Když vám něco vadí, řekněte přesně co.

5. Pochopte, že i když se chcete svěřit a probrat úplně všechno, protože je to pro vás báječné, tak muž obvykle směřuje při komunikaci k řešení problému. Takže když se chcete jenom svěřit a nehledáte nějaké řešení, tak muži řekněte, že to takhle myslíte, a nezlobte se na něj, když bude chtít neustále pomoct s vyřešením něčeho konkrétního.

6. Nevybouchněte. Nesmíte nechat nahromadit svůj vztek. Když se třeba hádáte, tak máte tendenci skákat od jednoho tématu k druhému. Nebo máte tendenci vytahovat něco z minulosti. Zkuste vyřešit nějaký problém a už se k němu nevracet. Průběžně říkejte, co a jak chcete, protože jinak se může vztek nahromadit.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztahy

Přečtěte si také