návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: 6 věcí, které ženy neustále dělají a pánové kvůli nim šílí! Dámy, víte co ve vztahu nedělat?

Tyhle věci raději vynechte, jestli chcete mít harmonický vztah.
Vydáno: 02.07.2020, sis
rande vztahy seznámení
Autor: istockphoto rande vztahy seznámení

1. Přestaňte číst mezi řádky. I když je to možná lákavé připisovat třeba hodnoty důvěrnosti a intimnosti slovům partnera, tak si zkuste nepředstavovat „nic navíc“, protože to tam obvykle není. Muži se rádi zaměří na jedno téma, kterého se drží.

2. Oceňte, když vás chce potěšit. Když vám něco koupí anebo na vás myslí, tak ho pak nezapomeňte pořádně pochválit. Už jen to, že dáte najevo, že z toho máte radost, mu dá signál, že udělal něco dobře a že by to měl udělat i příště.

3. Pochopte, že i muž chce být sám. Muži jsou někdy obviňováni kvůli tomu, že se stáhnou anebo jsou nekomunikativní. Jenže oni si chtějí jen odpočinout, třeba hraním her, sledováním televize nebo čtením. Dejte mu prostor a neptejte se, co se stalo.

4. Snažte se mluvit na rovinu. Ženy často jen něco naznačují, ale to mužům nestačí. Musí říct na rovinu, co a jak potřebují a chtějí. Věci řečené nepřímo muži nepochopí. Buďte přesnější v tom, co po muži chcete. Když vám něco vadí, řekněte přesně co.

5. Pochopte, že i když se chcete svěřit a probrat úplně všechno, protože je to pro vás báječné, tak muž obvykle směřuje při komunikaci k řešení problému. Takže když se chcete jenom svěřit a nehledáte nějaké řešení, tak muži řekněte, že to takhle myslíte, a nezlobte se na něj, když bude chtít neustále pomoct s vyřešením něčeho konkrétního.

6. Nevybouchněte. Nesmíte nechat nahromadit svůj vztek. Když se třeba hádáte, tak máte tendenci skákat od jednoho tématu k druhému. Nebo máte tendenci vytahovat něco z minulosti. Zkuste vyřešit nějaký problém a už se k němu nevracet. Průběžně říkejte, co a jak chcete, protože jinak se může vztek nahromadit.

Nevěra

ODHALENO: 10 znaků nevěry, které jste doteď přehlíželi! Jak poznáte, že vám partner zahýbá?

Žena narozená ve znamení Raka

Ženy podle horoskopu: Jaké jsou ženy narozené ve znamení Raka

Článek je zařazen v: vztahy , muži , Ženy

reklama