Sex a vztahy

1. července 2020 18:12

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 10 znaků nevěry, které jste doteď přehlíželi! Jak poznáte, že vám partner zahýbá?

Když je vám partner nevěrný, tak je to samozřejmě problém. Ovšem někdy můžete ignorovat i signály, že by k tomu mohlo dojít.

1. Je tolerantnější vůči nevěře. I když mu dřív hrozně vadilo, že je nějaký váš společný známý nevěrný svojí partnerce a měl ohledně toho moralistické průpovídky, tak teď je vůči tomu shovívavější. Proč asi.

2. Nevadí mu, že se po vás někdo otočil. Ať už to byla sympatická mladá kolegyně, která dřív dováděla vaši přítelkyni k šílenství, nebo namakaný soused, který nenechal vašeho partnera chladným. Jakmile všechny stopy žárlivosti zmizí, je zle.

3. Všechno ho začne štvát. Z ničeho nic mu/jí začnou vadit ty věci, které jsou pro vás typické. Ať je to už nějaká vlastnost, zvyk nebo zlozvyk. Najednou to začne být problém.

4. Hádky. Na denním pořádku začnou být úplně malicherné neshody ohledně nejrůznějších věcí. Dřív ho/jí tolik nenaštval jeden kousek nádobí ve dřezu, teď je to důvod k hádce.

5. Mění zaběhnuté věci. Jestli dřív pravidelně třeba partner/ka chodili z práce ve stejnou dobu a najednou beze změny režimu chodí později – a třeba v úplně jiné časy, je to zvláštní. Stejně tak jestli se vyhýbá společným aktivitám, které ho/ji dříve bavily.

6. Ztráta chuti na sex. Když jeden podvádí, tak se to obvykle projeví i v posteli. Už nemá tolik náladu na sex jako dřív, nevyhledává to nebo se tomu přímo i vyhýbá. Může si to ale někdy naopak i pod nátlakem černého svědomí vynucovat. Obecně však člověk už nevyhledává to, co mu už nechybí.

7. Začne kupovat dárky nebo se jinak zajímat. Možná si do té doby partner/ka nevšímali, co máte rádi. Teď ale přišel/a s novým dárkem, který přesně odpovídal vašemu vkusu. Nebo jste dostal/a dárek od svého manžel/ky.

8. Začne říkat nebo používat nějaké nové slovní spojení či slovo, které dřív předtím nepoužíval/a. Když spolu tráví lidé hodně času, tak většinou začnou napodobovat mluvu toho druhého.

9. Je nervózní. Má co skrývat, takže vždy rychle vypne obrazovku telefonu, když jste v dosahu. Často má zasmušilou náladu, úzkosti či deprese.

10. Ztratí zájem o komunikaci. Postupem času nemáte společnou řeč a je vidět, že on/ona už ani nemá zájem se s vámi na nějaké téma bavit.

Sdílejte článek
Štítky nevěra Sex vztahy sex znaky nevěry 12 znaků nevěry

Přečtěte si také