Sex a vztahy

27. ledna 2020 12:55

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 6 věcí, kterými odrazujete druhé od navázání vztahu! Děláte něco z toho?

Někdy se může stát, že se chováte naprosto přirozeně. Ovšem je možné, že právě něčím, co nevědomky děláte, ostatní odrazujete.

1. Jste sobečtí. Jde spíš o to, že ostatní podvědomě vycítí, když myslíte jenom na sebe. Takže jestli chcete žít lepší život, naučte se spolužít s ostatními, všímat si jejich názorů a emocí. Musíte umět darovat kousek ze sebe, aniž byste za to něco chtěli.

2. Jste namyšlení. Nechte ostatní, aby byli středem pozornosti. Nemluvte pořád o sobě ani si nemyslete, že jste lepší než jiní lidé. Znamená to chápat potřeby lidí, které kolem sebe máte.

3. Odsuzujete. Když o sobě budete příliš přemýšlet a porovnávat se s ostatními, může to vést k tomu, že budete druhé odsuzovat nebo degradovat. Jenže to je falešný způsob chování, jak si získat respekt. Každý člověk má jinou představu o tom, jak prožít svůj život. Všichni jsme jedineční.

4. Jste perfekcionističtí. Každý někdy dělá chyby. Nesmíte na sebe klást tak vysoké nároky a brát to tak, že se jimi člověk učí. Neočekávejte dokonalost od sebe ani od ostatních. Snaha o dokonalost je nereálná.

5. Jste cyničtí, díky čemuž nevidíte tolik možností, jako kdybyste nebyli. Předejít tomu můžete jedině tak, že budete pozitivnější.

6. Neustále si stěžujete. Možná na ostatní působíte dojmem neustále nespokojeného člověka, funguje to ale bohužel tak, že kdo si často stěžuje, tak na ostatní působí jako zoufalý nebo neúspěšný.

Sdílejte článek
Štítky vztahy čím odrazujete lidi

Přečtěte si také