Sex a vztahy

31. prosince 2020 10:17

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 6 způsobů, jak výrazně zlepšit váš partnerský vztah. Co radí odborníci?

Není váš vztah tak žhavý a dobrodružný jako na začátku? Máme pro vás několik rad, jak ho zlepšit!

Na milostném vztahu se musí neustále pracovat, aby nesklouznul do nudné rutiny. Jak ale zařídit, aby se z vás nestali jen spolubydlící, co spolu občas spí?

1. Začněte spolu znovu randit.

Ve většině případů zabije romantiku každodenní rutina a shon. I když život v páru může být někdy náročný, zasloužíte si spolu trávit kvalitní společný čas. Začněte spolu znova randit! Večeře, kino, divadlo, dlouhé romantické procházky. To všechno vás může vrátit v čase a znovu vzkřísit uhasínající jiskru.

2. Pusťte se do nějakého projektu.

Zrekonstruujte kuchyň, zkrášlete zahradu, zaplaťte si hodiny tance – cokoli, co vás přiměje spolu trávit více času. Ujistěte se, že to oba myslíte vážně a nesnažíte se předstírat zájem kvůli tomu druhému. Dělejte něco, co vás bude bavit oba.

3. Každý den si pro sebe najděte chvilku.

Vytvořte si zvyk společně posedět po snídani u kávy nebo si dát večer dobré víno. Jde o to, abyste byli jen vy dva – žádné děti, žádní přátelé ani mobilní telefon – prostě nic, co by vás mohlo od partnera rozptylovat.

4. Zažijte dobrodružství.

Ať už byste měli skočit padákem, jít se potápět nebo jen navštívit zábavní park, vydejte se společně na nějakou divokou adrenalinovou jízdu. Držení za ruce a nové hormony ve vás vyvolají vzrušující pocity, které spolu můžete sdílet.

5. Sdílejte své vášně.

Jeden z vás má rád rybaření, druhý miluje vaření. Proč trávit čas odděleně? Podělte se o své vášně a sdílejte je s vaším milým. Alespoň se naučíte něco nového a třeba v sobě objevíte zápal pro věc.

6. Jeďte na víkend pryč.

Pokud máte čas a prostředky, víkend jen pro vás dva mimo domov třeba na wellness pobytu dokáže zázraky. Dívejte se na hvězdy, podnikejte dlouhé procházky, milujte se a využijte každičký okamžik, jako by byl nejcennější ze všech. Věřte, že pár dní mimo domácí rutinu znovuobjeví jiskru lásky jako mávnutím kouzelného proutku.


Přečtěte si také