ODHALENO: 7 extrémně trapných hlášek z baru. Jakými blbostmi se nás snaží chlapi sbalit?

Seznámit se večer v baru, to je v době sociálních sítí o to odvážnější. Těmihle otřepanými frázemi to obvykle chlapi zkoušejí. A fakt nejsou originální.

Jistě, říká se, že nejdůležitější je holku napřed zaujmout. Ale následující věty byly používané už ta často, že je my holky známe nazpaměť. Proto zkuste zapojit fantazii a říct něco originálnějšího. Následujícím frázím je nejlepší se úplně vyhnout.

1. Ahoj, neznáme se odněkud? Fakt trapný způsob, jak navázat konverzaci. Na téhle větě je úplně nejhorší, že hází takový malý pocit viny na ženu, která se snaží pátrat v mysli a přemýšlet, jestli dotyčného někde potkala. Rozhodně si to nemusí spojit s tím, že o ni má dotyčný zájem. A když přijde na to, co bylo účelem téhle věty, nadšená nebude.

2. Chodíš sem často? Možná ano, možná ne. Co je vůbec neznámému člověku do toho, jak často kam ženská chodí a co tam dělá, že. Často používaná, otřepaná otázka.

3. Vypadáš smutně, usměj se přece. Taková hláška je dost šílená sama o sobě, ale když ji ještě navíc pronese neodbytný pán, který už má nejlepší roky za sebou, nabírá nové grády. Navíc některé holky prostě mají neutrální výraz, protože jsou spokojené. A taková věta je akorát naštve.

4. Co tu děláš tak sama? Na tuhle otázku těžká odpověď. Co je vůbec dotyčnému po tom, že je tam žena sama? A jak si může být tak jistý, že tam sama je? A tak jistý, že tam není sama ráda? Ne, žádná „kočka“ nepotřebuje chlapskou společnost jenom proto, že je někde sama. Spíš to zní, jak kdyby se ji dotyčný chtěl pokusit znásilnit v parku.

5. Jsi krásná, tebe nešlo neoslovit. Podobnou hlášku používají někdy pobudové na ulici. „Slečno, šla byste se mnou? Chápete přece, že se musím zeptat.“ A myslí tím to, že si slečnu spletli s prostitutkou. Být krásná, nádherná, no prostě dokonalá, to je super věc. A žena obvykle ví, že vypadá dobře. Touhle větou chlap obvykle jasně říká, že mu jde o sex.

6. Čau, já jsem Honza. Plácnem si? Ta ženská na baru není tvůj kámoš ani známej ze střední. Je to úplně neznámá, cizí osoba, která třeba vůbec nemá zájem se s tebou bavit. Tohle určitě žádnou ženu nepotěší. Nechce si připadat jak něčí kámoška z družiny.

7. Ahoj lásko/krasavice/zlato/puso… Oslovit takhle neznámou holku či ženu, to si koleduje o facku. Tenhle styl oslovování je populární možná tak u puberťáků, kteří volají „čau puso“ na každou, která zrovna projde kolem nich.

Sdílejte článek

Přečtěte si také