Sex a vztahy

28. srpna 2019 12:23

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 fatálních chyb, které odradí každého chlapa. Co při seznamování fakt neříkat?

Možná už se vám to taky stalo. Seznámila jste se s úžasným chlapem, jenže potom vás začal ignorovat. A vy netušíte proč. Víme, čím novou známost zaručeně odradíte.

1. Začínáte plánovat budoucnost příliš brzo. Sice je fajn počítat s druhým do budoucnosti, ale řeči o tom, kdy se chcete vdát, jaký chcete mít dům a kolik dětí, jsou na začátku vztahu opravdu děsuplné. Až na výjimky tohle chlapi vážně slyšet nechtějí.

2. Jste stíhačka. Je sice fajn tomu druhému napsat, že na něj myslíte. Ale psát mu třeba dvacetkrát za den je trochu moc. Může se stát, že si vás chlap raději dá do ignorace, protože bude mít pocit, že jste úplně šílená a zbytečně ho uháníte. Pochopitelně pak prchne.

3. Vždy online. Jestli raději všechno zrušíte, ať už svůj sport, sraz s kámoškou nebo oslavu s rodinou, jen proto, abyste mohla být s ním, je to trochu divné. Jestli mu odkývete každou schůzku, bude si myslet, že nemáte vlastní život. Pak se na něj můžete zbytečně moc upnout a může se bát, že mu zakážete jeho koníčky či známé, aby na tom byl stejně. Tohle tedy také nedělejte. Věnujte se svým kámoškám i koníčkům rovnoměrně.

4. Mluvíte o svých ex. To, že máte za sebou nějaké vztahy, je super. Máte tak víc zkušeností. A možná jste s některým zažívala opravdu bombastické milování. Ale to pro váš nový objev není podstatné. A nejen že ho to nezajímá, ale ani to poslouchat nechce. Jestli se bude jó ptát, můžete mu popsat své vztahy ve stručnosti. Ale podrobnosti a detaily si nechejte pro sebe. Může to chlapa pořádně znechutit. Chce mít aspoň pocit, že je ten jediný.

5. Nemáte před ním tajemství. Je skvělé nenapráskat na sebe úplně všechno a vždy si nechat něco pro sebe. Když pořád mluvíte, může to být někdy na škodu. Když na sebe prozradíte úplně všechno, tak co bude chlap dál objevovat? Muži jsou rádi neustále něčím překvapení. Zkuste si pro sebe vždy nechat alespoň něco, čím ho můžete vyvést z míry, překvapit či ohromit.


Přečtěte si také