Sex a vztahy

26. května 2021 04:32

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 7 pravidel pro vztah se sexy kolegyní z práce! Co udělat, aby to neskončilo fiaskem?

V práci trávíme hodně času, tak není divu, že se tam čas od času můžeme do někoho zakoukat. Pokud se tak stane, je dobré držet se několika důležitých bodů.

1. Ujistěte se, že neporušujete žádná pravidla v práci. Na některých pracovištích je třeba zakázáno navazovat intimní vztahy s kolegy. Jsou však místa, kde to nikdo neřeší.

2. Vyhněte se vztahu s nadřízeným, či podřízeným. V momentě, kdy navazujete milostný vztah s kolegyní, je lepší – když už – vybrat si takovou, která má zhruba stejnou pozici jako vy. Randit se svou šéfkou, či naopak podřízenou, by mohlo narušit dynamiku pracovních vztahů a v budoucnu vytvářet problémy.

3. Nechlubte se svým vztahem, ale zase kolem něj nevytvářejte tajnosti. Není dobré to tajit, protože to by mohlo vést k potenciálně nežádoucím situacím, ale zase to nemusejí všichni vědět. Když na to nepřijde řeč, není důvod jim to sdělovat.

4. Ujistěte se, že oba berete váš vztah stejně. Jestli je to pro vás románek na jednu noc a ona to neví, mohlo by to vést k tomu, že o tom začne brebendit s kamarádkami, což by asi nebylo to pravé. Naopak, pokud se oba shodnete, že máte zájem o dlouhodobý vztah, promluvte si o tom, kdo to bude vědět.

5. Připravte se na to, že ne všichni z toho budou nadšení. Zvláště v pracovním prostředí se může najít někdo, komu budou takové vztahy na pracovišti připadat nevhodné. Navíc to může vést k tomu, že se budou bát, jestli si o nich něco neříkáte za zády.

6. Měli byste zamezit dávání vaší lásky příliš na odiv na pracovišti, takže všechny milostné přezdívky a oslovení si nechejte na doma. Stejně tak se snažte eliminovat nějaké fyzické doteky. Stejně tak pokud máte nějaké nevyřešené spory a hádáte se, neměli byste to přenášet do práce.

7. Zeptejte se sami sebe, jestli vám za to tento vztah stojí. Je totiž velká šance, že potkáte ještě někoho, s kým si budete rozumět daleko víc, než právě s kolegyní. Může se jednat jen o chvilkové poblouznění a vášeň, na to se potřeba si odpovědět. Než do toho půjdete, promyslete všechna pro a proti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také