ODHALENO: 7 rituálů, které dělá každá holka před sexem, ale nikdy je nepřizná. Co před vámi raději tají?

Ženy se občas tváří, že je sex spontánní. Přitom ho mají dopředu perfektně naplánovaný!

Povídá vám kamarádka historku ze včerejšího rande, kdy s dotyčným nakonec skončila v posteli, i když to vůbec neplánovala a bylo to zcela spontánní? Nevěřte jí, kecá. Ve skutečnosti moc dobře věděla, jestli na sex dojde, nebo ne. A dobře se na to připravila.

Holka totiž chce být totiž při intimních chvilkách co nejdokonalejší a přípravu rozhodně nijak nepodceňuje. A dokáže u ní strávit opravdu hodně času. Jaké věci dělá před postelovými hrátkami takřka každá žena?

1. Pečlivě si vybere spodní prádlo – A většinou si při této příležitosti rovnou využije nové. Světlo světla tak konečně spatří sexy komplet, který si koupila ve slevě s tím, že se jí bude brzy hodit. O několik měsíců později je na něm pořád visačka, ale tuhle noc konečně přijde jeho chvíle!

2. Oholí se. Všude - Podle čeho zaručeně poznáte, že holka sex po rande rozhodně nevylučuje, ba ho dokonce plánuje? Ve sprše předtím ztupila nejednu žiletku.

3. Uklidí si byt a nově povlékne peřiny - A bude se samozřejmě tvářit, že takhle žije pořád a vůbec si nedrobí do postele či nespí v obrovské noční košili po babičce.

4. Celý den si hlídá, co jí - Rozhodně nesní nic, co by jí z břicha udělalo nafouklý balon, který nutně volá po upuštění plynu. Nečekaný prd během intimních chvilek by jí totiž způsobil trapas extrémních rozměrů.

5. Koupí kondomy – Každá žena je raději připravena a zastává motto bezpečnost především. Pokud se tedy nerozhodla, že nic netušící muž bude otcem jejího dítěte.

6. Vybere playlist - Hudba dělá atmosféru a o člověku dost řekne. Takže jakoby náhodou bude mít zrovna doma puštěnou oblíbenou desku kluka, co si s ním vyšla na rande, nebo romantické songy, které se skvěle hodí na striptýz nebo svádění.

7. Dojde si na záchod - Samozřejmě hlavně na malou, aby v tom nejlepším nemusela odbíhat, ale při pohledu do zrcadla se po vzoru amerických filmů možná povzbudí motivačním proslovem a dodá si sebevědomí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také