ODHALENO: 7 sexy věcí, kterými ženy vzruší každého chlapa! Holky, věděli jste, jak málo stačí?

Občas stačí fakt málo.

Spousta kluků a holek, co jsou v dlouhodobém vztahu, už dobře vědí, čím svého partnera mohou vzrušit. Když ale randíte a jste s někým poprvé, občas si ještě nemusíte být jistí, co má, a nemá rád. Pro jsme teď dali dohromady seznam věcí, které má pro jistotu rád naprosto každý chlap. Vlastně je mají rádi tolik, že je jimi bez problému okamžitě vzrušíte.

1. Když první krok uděláte vy

Chcete sex, ale on je příliš velký slušňák? Prostě ho začněte svádět a uvidíte, jak rychle se k vám přidá.

2. Hraní si

Všichni muži si rádi hrají. Ať už jsou to venkovní sporty, nebo hry na počítači, přidejte se k nim a uvidíte, jak rychle se mu tím dostanete do kalhot.

3. Sluneční brýle

Věřte tomu nebo ne, ale jen máloco je tak vzrušující, jako žena s nasazenými slunečními brýlemi.

4. Tetování

I kdyby nejdřív tvrdil, že se mu tetování nelíbí, každý kluk má tajně rád zlobivé holky a co je lepšího, než když si proti jeho přání pořídíte nějaké sexy tetování?

5. Křivky

Stěžujme si, brečme nad tím, ale faktem zkrátka je, že muži obecně milují hubené krásné holky. Pokud nemáte vynikající osobnost, kterou byste ho zaujala, musíte na to takhle.

6. Milovnice jídla

Láska prochází žaludkem. Uvařte mu a vyzkoušejte, jestli je to tvrzení pravdivé.

7. Provokace

Šeptejte mu do ouška, hlaďte ho po nohách, posílejte mu své odhalené fotky, postupně tyhle provokace stupňujte a až přijdete večer domů, máte o vášnivou noc postaráno.

Sdílejte článek
Štítky tetování vztah partner brýle Sexy věci chlapi vzrušit

Přečtěte si také