Virály

26. dubna 2018 13:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Transsexuálka utratila miliony za plastické operace, aby vypadala jako živá panenka. Je tohle ještě normální?

Každý jsme nějaký, ale tohle už je možná opravdu extrém.

Seznamte se s 26letou Ivanou Vladislavovou z Berlína, která se původně narodila jako kluk, ale začala užívat ženské hormony a oblékat se jako dívka. Nyní Ivana pracuje jako profesionální domina, aby si zaplatila všechny své operace, které podstupuje proto, aby vypadala jako živá panenka. První z nich, plastiku nosu, podstoupila už v 17 letech. Nyní jich má za sebou 16, a to včetně liposukcí, zvětšení prsou, dalších úprav nosu, a dokonce i odstranění částí čelistí, nadočnicových oblouků a čela. To však podle ní zdaleka není vše a už teď plánuje další zákrok – zvětšení zadku pomocí implantátů.

Ivana tvrdí, že operace považovala za nejlepší a jediný způsob, jak vypadat více jako žena. Vedle všeho, co dělala, aby se cítila žensky, jako například nošení sukní a make-upu, se tak začala poohlížet po místních i světových plastických chirurzích, kteří by jí mohli pomoci ke splnění snu. Celkem za všechny operace zaplatila 110 000 liber, což je v přepočtu více než 3 miliony korun. Všechny zaplatila z peněz, které si vydělala jako profesionální domina.

A přestože už většina jejího těla byla nahrazena silikonovými implantáty, v kosmetických zákrocích bude pokračovat, dokud nebude plně spokojená se svým vysněným vzhledem. Svou cestu za proměnou dokumentuje na Instagramu, kde ji sleduje už 25 000 followerů a tvrdí, že žije tak, jak vždycky chtěla a cítí se báječně a šťastně. Jak vypadala dříve, jak teď a jak probíhala její proměna, můžete vidět v naší fotogalerie.


Přečtěte si také