ODHALENO: 7 signálů, podle kterých poznáte, že vás žena fakt chce! Holky, děláte to taky?

Podle čeho poznáte, že s vámi holka flirtuje a máte velkou šanci u ní zabodovat?

Všichni víme, že muži a ženy mají trošku jiné způsoby flirtování a mnoho chlapů si myslí, že jejich hezčí protějšek není v tomto balicím rituálu tak jasné čitelný. Nepoznají, kdy se holce opravdu líbí a kdy je ochotna s ním zkusit i něco víc. Přitom jsou flirtovací signály žen tak jasné a čitelné! Jak žena dává jednoduše najevo, že je svolná k něčemu více než jen k nevinnému povídání?

Hraje si s vlasy – Prohrábnutí vlasů podle studií uvolňuje přirozené feromony. Nejvíce ale funguje, když žena má na sobě co nejméně parfemovaných šamponů, vůní, laků na vlasy apod. Prostě je dobré, když holky nepřebíjí své feromony zbytečnou chemií.

Odhalená zápěstí – Když žena ukazuje spodní stranu zápěstí, může to ukazovat její podřízenost a oddanost. Muž se tak cítí silněji, sebevědoměji a mužněji. Má poté tendenci ženu chránit.

Odhalená šíje – Trik, který zafunguje téměř na každého chlapa. Žena nakloní hlavu, odhalí svoji šíji a podívá se mu hluboce do očí. Dá mu tak jasně najevo, co chce, a on to náležitě ocení.

Sexy křivky – Holky, vezměte si na rande šaty, které vám správně padnou a zvýrazní vaše křivky. Rafinované (vý)střihy navíc budou škádlit chlapovu fantazii. A je pak úplně jedno, jakou značku šatů máte na sobě. Hlavní je ho správně provokovat.

Křížení nohou – Křížení končetin většinou značí odmítavý postoj, ale pokud si žena laškovně přehazuje nohu přes nohu, muže to začne pořádně vzrušovat. A jak jinak mu dát najevo vaše touhy než žhavou momentkou jak ze Základního instinktu, že?

Doteky – Pokud si žena přejíždí rukou po nohách, lehce se dotýká krku či se pomalu hladí po paži, dává tím jasně najevo, že by byla ráda, aby to dělal muž.

Chodidla – Další jasný signál a trik, který rozhodně není jen pro fetišisty. Stačí, když necháte patu vyklouznout z lodičky a tu pak necháte pohupovat jen tak na prstech. Směřováním špičky chodidel, která míří k němu, mu pak dáváte najevo, že se vám líbí.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy rituál Základní instinkt flirtování feromon signály

Přečtěte si také