ODHALENO: 7 tipů, jak si nejlépe užít sex v přírodě. Jak holku zaručeně vystřelíte ke hvězdám?

Příroda nám kvete, ptáci zpívají a zvířata se páří. Ideální čas na to vzít deku a taky vyrazit na čerstvý jarní vzduch. A jak přírodu nejlépe oslavíte? Přece sexem!

Na sex v přírodě se musíte dobře připravit. Zatímco nic netušící slečna počítá s romantickou procházkou, sběrem lučního kvítí nebo dobrodružným kempováním, vy to musíte mít promyšlené do posledního detailu. A díky tomu ji dopřát jeden z nejlepších a nejromantičtějších sexuálních zážitků, na který jen tak nezapomene. Stačí přitom, když se budete držet následujícího bojového plánu:

1. Vezměte si tlustou deku – Nebo radši dvě. Na jednu si můžete po dlouhé procházce posadit, posvačit z piknikového koše a posléze i položit. Druhou se pak budete moci přikrýt. Ať máte trochu toho soukromí, že.

2. Najděte si klidný plácek – Správně určit lokaci je naprosto zásadní. Nejlepší volbou je samozřejmě rovinka hezky ukrytá někde na paloučku v lese nebo u vody, kudy zrovna neprojíždí zvědaví vodáci.

3. Pojistěte se kytarou či básničkou – Alkohol je totiž samozřejmostí. Když do ní nalijete jednu či dvě decky nebo pivní speciál, zábrany i ona povolí. Co jí ale s jistotou zatmí oči chtíčem, bude zabrnkání na kytaru nebo na oko ledabylé přednesení básničky. Nezapomeňte, že v přírodě musíte sázet na romantiku.

4. Vyprávějte jí strašidelnou historku – Jestli jste vyrazili kempovat a k tomu navíc pod jeden stan, tak máte už téměř vyhráno. Aby ji ale do svého stanu neodlákal jiný kempař, začněte jí vyprávět nějakou strašidelnou historku. Strachy se vám vrhne do náruče a bude škemrat, abyste ji „držel a už nepouštěl".

5. Jděte na to pomalu – Trochu zvolněte a nikam nespěchejte. Máte ji tam rozněžněnou západem slunce, tak si počkejte na první hvězdy. Ty ji dorazí. Vzpomene si, že to vlastně vždycky chtěla dělat „pod nebem posetým milionem hvězd.“ Brzy bude vaše

6. Zhasněte lampu – Vraťme se zpátky do stanu. Už je tam, vystrašená, opilá a svlečená. Tak buďte gentleman a zhasněte lampu. Ani ne tak kvůli ní, jako kvůli náhodným kolemjdoucím nebo ostatním kempařům. Tedy pokud nechcete, aby se místo k táboráku dokola posadili okolo vašeho stanu a sledovali vaše stínové divadlo.

7. Spočítejte si klíšťata – Tím, že jste použili kondom nebo jinou antikoncepci (že?!), zodpovědnost nekončí. Po vašem výletě se povinně svlečte do naha a zkontrolujte si, jestli na vás nehoduje klíště. Kontrolu provádějte opravdu důkladně. Pokud opět skončíte v trávě, zkontrolujte se znovu. A znovu...

Sdílejte článek
Štítky příroda Sex tipy polohy pod stanem

Přečtěte si také