Sex a vztahy

10. března 2021 10:19

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 7 věcí, které muži dělají a ženy je za to milují. Z čeho se dámám podlomí kolena?

Jak si získat srdce ženy a dosáhnout toho, aby byla jen vaše? Stačí se držet těchto základních pravidel a padne vám k nohám každá.

Máte pocit, že rytířskost a galantnost patří jen do romantických filmů a knih? Omyl. Žena touží po rytíři, který se k ní bude chovat jako k princezně. Těchto 7 věcí z vás udělá pravého gentlemana, kterému neodolá žádná žena!

1. Otevírání dveří – Tohle prostě nikdy neomrzí. Pravý gentleman není líný, aby vystoupil z auta a otevřel své dámě dveře. Ukážete tím dobré vychování a žena se bude cítit jako princezna.

2. Přenechání posledního sousta – Každý ví, že láska prochází žaludkem. A my dobře víme, že poslední sousto oblíbeného jídla je to nejlepší, ale jak se říká – láska si žádá oběti. Ukažte své milé, že vám za to stojí.

3. Trávení času s rodinou – Víkend u rodičů vaší polovičky sice může být trochu vyčerpávající, ale také vás může obohatit. Můžete se ukázat v tom nejlepším světle a tím získat podporu od partnerčiny rodiny.

4. (Ne)seznámení s přáteli – Gentleman nikdy nevystavuje svou partnerku nepříjemným a trapným situacím. Jakmile jdete s milou po ulici a narazíte na svého kamaráda, vždy je navzájem představte. Předejdete tak tomu, že se vaše dívka bude cítit jako nechtěný duch.

5. Dávání dárků jen tak – Moderní princové nepotřebují výročí, narozeniny nebo jiný svátek, aby svou dámu obdarovali. Udělejte čas od času své partnerce radost jen tak. Nemusíte kupovat nic drahého, stačí maličkost; oblíbená sladkost, pugét tulipánů nebo něco, co vám ji prostě připomene. Věřte, že se vám to několikanásobně vrátí.

6. Polibek na čelo – Ačkoli to pro vás může znít jako hloupost, polibek na čelo ženy jednoduše milují. Je to něžné, romantické a ochranitelské.

7. Pomozte s kabátem – Žena se samozřejmě umí obléct sama, ale tady nejde o neschopnost. Dobře vychovaný muž vždy podrží dámě kabát nebo nabídne svůj, pokud je jí zima. Takový gentleman prostě je.


Přečtěte si také