ODHALENO: 7 věcí, kterých se tajně bojí 90 % mužů. O čem chlapi raději vůbec nemluví?

Myslíte si snad, že jsou muži nebojácní a nemají žádné skryté obavy? Chyba!

Mít starost, či dokonce strach je lidské a to nejen u žen, ale také u mužů. I když mají být pro ženy mužní a nic je nemá na pohled rozhodit, i u nich existují věci, které je dokážou dokonale vyvést z míry. A které dokážou neustále řešit a svým způsobem se jich také bojí. A (ne)překvapivě to jsou velmi často podobné záležitosti, jichž se obává jejich křehká polovička. Jaké jsou tajné obavy mužů, o nichž před ženami (aby neztratili onu mužnost) raději nemluví?

Obávají se svého vzhledu – Nejen ženy často frustruje ideál krásy v časopisech či na Instagramu, který je plný štíhlých sexy krasavic. Také muže deptá ideál krásy v podobě sexy modela s pekáčem buchet, který na ně vykukuje z každého filmu. Jsou pak často nejistí vlastním tělem a jakákoliv zmínka o pivním pupku jim ihned sráží sebevědomí. Proč by jinak spousta z nich trávila tolik času v posilovně?

Výška – Většina žen chce mít po svém boku chlapa, který je větší než ona, a má tak díky tomu pocit bezpečí. Jenže pánové, kterým příroda těch několik centimetrů navíc zkrátka nenadělila, mají kvůli tomu často nízké sebevědomí a mohou se bát, že u žen při seznamování kvůli své výšce zkrátka nezabodují.

Zkušeností ve vztahu – Jste poprvé konečně pořádně zamilovaní a chcete si svou milou za každou cenu udržet. Jenže jste nikdy před tím nebyl v dlouhodobém vztahu a bojíte se, že to kvůli svým malým zkušenostem brzy zvoráte. A až zbytečně začínáte zmatkovat. Někteří muži pak dokonce raději mlčí o skutečném počtu svých partnerek a dělají ze sebe lamače ženských srdcí, jimiž ve skutečnosti nejsou.

Ochlupení – Věčný strašák většiny mužů. Je trapné a nedospělé, když mi po těle nerostou žádné chlupy? Nebo je naopak horší, když jsem kvůli nim zarostlý jako medvěd? Otázky, jimiž se někteří muži až zbytečně trápí.

Kolik měla vaše holka partnerů – Otázka, na kterou většina mužů chce i nechce znát odpověď. Pokud měla přítelkyně v minulosti více partnerů, může mít chlap potřebu zvýšit si ego a co nejvíce je překonat. Zároveň se může bát toho, že bude ve vztahu (i v posteli) méně zkušený než jeho partnerka.

Obávají se dát najevo emoce – „Nebreč! Jsi přece chlap!“ To jsou klasické fráze, kvůli nimž si hrají muži často na až zbytečné tvrďáky, kteří se bojí dát najevo své emoce. Na tom ale není vůbec nic špatného a rozhodně nevadí, že chlap občas ukáže slzy.

Peníze – Jedna z největších obav téměř všech mužů. Jsou totiž odmala vychovávani, že budou živiteli rodiny, a peníze jsou tak pro ně jedna z jejich hlavních starostí. Často je příliš řeší i ve chvíli, kdy ani nemají partnerku. Mnozí si pak kvůli tomu myslí, že peníze jsou na vztahu to nejdůležitější a mají obavy z toho, když jich najednou mají méně. Většině žen přitom ke spokojenému a šťastnému vztahu stačí hlavně péče, pozornost a důvěra.

Sdílejte článek
Štítky peníze strach muži vztahy obavy odhaleno tajné věci

Přečtěte si také