ODHALENO: 7 věcí, o kterých si ženy myslí, že je muži v posteli chtějí. Oni je přitom nenávidí!

Celý svůj sexuální život se snažíte dělat to, co si myslíte, že muži chtějí. A teď se dozvíte, že to je možná úplně špatně...

Dámy, přemýšlíte v posteli neustále nad tím, co jste kdy kde slyšely o tom, že mají muži v sexu rádi? A upíráte veškerou svou pozornost, síly a myšlenky na to, abyste to ve vhodném okamžiku udělaly? Tak se na to rovnou vykašlete a raději si naplno užívejte vašich postelových hrátek. Tohle je totiž 13 věcí, o kterých si ženy myslí, že je muži milují, ale ve skutečnosti je to úplně jinak. Oni je nenávidí!

1. „Hluboké hrdlo“

Penis hluboko v krku ženy je určitě velmi příjemný, možná ale budete překvapeni, co všechno se dá dělat s rukama nebo co s mužem udělá, pokud má žena v puse jen jeho žalud (a k tomu si pomáhá rukama). Věřte tomu, že tohle se mu bude líbit minimálně stejně, ne-li více. A navíc se nebude muset bát, že se udusíte, a poslouchat podivné chrochtavé zvuky.

2. Neustálé opakování jeho jména

Párkrát to opravdu stačí, a dokonce ani to není nutné (i když je to pro muže opravdu vzrušující). Jen to prostě neopakujte pořád dokola, aby si pak muži nemysleli, že se dostali do nějaké časoví smyčky a mají sex sami se sebou.

3. Máte neustále zavřené oči (i když se chcete dozvědět, co se děje)

Mít neustále otevřené oči, dokonce i v okamžiku největšího vzrušení, je pro toho druhého dost nepříjemné. Pokud má ale žena celou dobu oči zavřené, je to snad ještě divnější. Pro muže to znamená jen dvě věci: buď se na ně žena nechce dívat, nebo přemýšlí o něčem (někom) jiném.

4. Pokaždé na sobě máte sexy spodní prádlo

Nemusíte se bát, že by muži byli překvapení, kdyby zjistili, že na sobě máte bombarďáky ve stylu vaší babičky, protože jste prostě zapomněly vyprat. Rozhodně na sobě nemusíte mít sexy spodní prádlo pokaždé. Nemusíte mít dokonce žádné spodní prádlo. Pro muže je to nakonec stejně jen další vrstva navíc, kterou musejí sundávat.

5. Předstíráte, že máte málo zkušeností

Může to být opravdu vzrušující, pocit, že muž ženu učí. Zároveň to ale na něj může vyvíjet tlak. Takže lepší bude, když budete jednoduše upřímné. A pokud dokonce máte v nějaké hodně žhavé chvíli nějaké eso v rukávu, určitě ho vytáhnete.

6. Dokonalé vlasy a líčení za každých okolností

Sexy vlasy jsou hodně rajcovní. Nikdo ale přeci nepočítá s tím, že vydrží celou vášnivou akci. Dokonce ani muži. A představa, že po sexu budete mít účes naprosto nedotčený a neporušený, zní dost nudně.

7. Mlčíte, když se vám něco nelíbí

Samozřejmě že málokterý chlap chce být neustále kritizován. Rozhodně ale nezůstávejte v klidu, pokud něco nefunguje nebo se vám nelíbí. Věřte tomu, že žádný muž si určitě nebude stěžovat, že mu pomůžete k dosažená vašeho orgasmu. Protože to je (vedle toho jeho vlastního) přesně to, co chce.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex muži styl vztahy sex spodní prádlo

Přečtěte si také