ODHALENO: 7 věcí, podle kterých poznáte, že je holka dobrá v posteli! Chlapi, takhle rozeznáte dračici od nudného prkna!

Taky byste chtěli vědět, jak poznáte, že si v posteli s nějakou holkou zaručeně užijete spoustu zábavy? S těmito znaky máte žhavé sexuální hrátky zaručeny!

Asi každý z nás už to někdy zažil. Zakoukáte se do žhavé roštěnky a ihned si s ní představujete nespoutaný divoký sex. Jenže když po všem tom balení nakonec dojde na věc, vyklube se z krásky nudné prkno, jež zná jen dvě polohy a nechává všechnu práci na vás. Vášeň nulová a chuť na další číslo i přes její hezké tělo celkem rychle vyprchává.

Jak se tedy podobným postelovým omylům vyvarovat? Stačí si všímat určitých maličkostí. Podle následujících 7 věcí, které žena dělá či umí, pak dokážete už předem určit, co vás od holky v posteli zřejmě čeká. A opravdu to sedí!

Cvičí jógu – Taková žena je velmi ohebná a mrštná, takže s ní můžete zkusit i řadu netradičních poloh. Navíc má v jistých polohách daleko větší výdrž a ráda převezme iniciativu.

Má smysl pro humor – Pokud máte podobný smysl pro humor, je to znamení toho, že je holka hravá, ráda zkouší nové věci a v posteli byste mohli mít chuť na podobné experimenty.

Ráda tancuje – Dívka, která ráda pravidelně či dokonce profesionálně tančí, je v posteli prostě dračice. Je ohebná, má velkou výdrž a každý chlap se s ní pořádně zapotí.

Umí to se zvířaty – Žena, co se ráda mazli se zvířaty, dokáže zpravidla odhalit, co se líbí ostatním. A to se v posteli vždycky hodí.

Když umí jezdit na koních – Ráda a často jezdí na koni? Tak je tu velká pravděpodobnost, že ráda jezdí i na jiných věcech. A v jistých polohách jí to půjde lépe, než ostatním.

Umí hrát na flétnu – To je podle mnohých známka kvalitního orálního sexu. Taková holka si zkrátka umí správně hrát.

Můžete s ní mluvit o sexu – Normálně mluví o sexu a intimních věcech, aniž by se červenala? Takové holce můžete sdělit svá tajná sexuální přání, aniž byste se musel stydět. A je zde velká pravděpodobnost, že vám vyhoví.

Sdílejte článek

Přečtěte si také