reklama

reklama

vztahy hádky

ODHALENO: 8 důvodů, proč nevěrní muži zůstávají se svými manželkami. Uhádnete je?

Publikováno: 30.12.2019
O tom, že jsou ženatí muži nevěrní, nemá cenu pochybovat. Otázkou je, proč se nerozvedou a zůstávají s manželkami.

reklama

  1. Mamahotel. Navařeno, uklizeno, prostě takový mamahotel. To asi nepadne každého jako první. A něco na tom je. Manželka zařídí, postará se, uklidí, vychová děti. No takže, proč by se tam nevracel? Nevěra je pro něj zpestření, ale doma na něj vždy někdo čeká.
  2. Pauza. Když chce chlap od jinak spokojeného vztahu pauzu v podobě vztahu, nemusí nic neklapat. Prostě chce jenom chvilku klidu, aby zapomněl na svoje povinnosti.
  3. Myslel si, že bude šťastnější. Existuje příběh o manželovi, který podváděl svou ženu. Ta prošla celým spektrem pocitů, ale po nějaké době se začala ptát proč. Nevypadal, jako by chtěl opustit svou rodinu. Neudělal to, protože s ní bylo něco špatně, ale protože s ním bylo něco špatně. Někteří muži si myslí, že když budou mít novou ženu, něco se změní a oni se stanou šťastnými.
  4. Vlastně svou ženu miluje. Jedna žena sdílela svůj příběh o randění ženatého chlapa. Byl to rodinný typ a hlavní pro něj bylo, aby neopustil rodinu. Proč ale pak podvádí? Jeden člověk na tohle odpověděl – byl šťastně ženatý 20 let a měl děti, přesto svojí ženu podváděl 15 let. Je to pro něj jen fetiš, zároveň se ale cítí provinile.
  5. Nemá dost odvahy, aby změnil svůj život. Někteří se raději rozvedou a znovu ožení, ale jiní to udělat nemohou. Stále jsou emocionálně spojeni se svou ženou.
  6. Cítí závazky jako jsou děti nebo hypotéka. Být rodičem na plný úvazek, to jsou věci, které často muže motivují k tomu, aby ve vztahu zůstali.
  7. Bojí se bolesti rozvodu. Rozvod, už jen to slovo evokuje miliony špatných emocí, jednání s právníky, boj, rozdělování majetku a péče o děti. Někteří muži to radši nechají tak, jak je, jenom aby tímhle vším nemuseli procházet. Je snazší najít si milenku.
  8. Uvědomil si, že udělal s nevěrou chybu. Jeden podváděl svojí drahou se svou blízkou kamarádkou, ovšem myslí si, že udělal chybu, ale teď cítí bolest. Neví, co má dělat a jestli o tom svojí manželce říct, protože ji stále miluje.

 

Nevěra

ODHALENO: Nevěrní muži jsou ohroženi na životě, tvrdí vědci. Co hrozného se jim děje?