ODHALENO: 8 nechutných věcí, které dělají všechny dlouholeté páry. Jakou z nich znáte ze vztahu vy?

Máte pocit, že je váš vztah stále výjimečný, i když trvá několik let? Tyhle věci, které dělají všechny dlouhodobé páry, vás možná vyvedou z omylu.

Přestože každý vztah je odlišný a jedinečný, přes veškerou individualitu partnerů existují ale určité rysy, které mají společné všechny páry, které jsou spolu delší dobu. Někdy prostě nezáleží na tom, jak osobitý váš vztah je, protože jsou věci, které děláte úplně stejně jako každý jiný pár.

Pokud jste se svou drahou polovičkou už nějakou dobu, dejme tomu pár let, je velmi pravděpodobné, že jste velmi uvolnění v jeho společnosti. A to až tak moc, že se začnete chovat naprosto přirozeně, a to extrémně. Často byste si například některé věci nedovolili ani před matkou a otcem – nutno podotknout, že naprosto oprávněně, protože většinu z nich opravdu člověk nedělá ani před těmi nejbližšími. A my jsme pro vás sepsali seznam těch, které to jsou... Schválně, kolik z nich děláte vy ve vašem vztahu?

1. Hovory z toalety

Navzdory tomu, že některé fyziologické potřeby mají muži i ženy společné, jsou lidé extrémně stydliví, pokud jde o rozhovory ze záchoda. Zatímco v počáteční fázi vztahu se snažíme dělat vše pro to, aby náš partner nejlépe ani nezaznamenal, že jsme záchod navštívili, s přibývajícími týdny si všichni začínáme uvědomovat, že to prostě dělá každý... a nemáme už potřebu investovat energii na dokazování, že to tak není. Naopak v rámci ušetření času začínáme ze záchoda s partnerem už i komunikovat.

2. Omezení holení

Když začnete s člověkem randit, chcete, aby si o vás myslel, že jste dokonalí. A to ve všech ohledech, včetně pravidelného holení snad všech tělesných partií. Jak čas plyne, začnete si nicméně uvědomovat, že jsou tyto procedury časově dost náročné a postupně je začnete omezovat až do té míry, že většinu času vypadáte jako chlupaté stvoření, které nalezli na severním pólu. A vašemu partnerovi to většinou ani nevadí, protože je na tom úplně stejně.

3. Hovory o menstruaci

Navzdory toho, že menstruace je součástí sexuální výchovy pro chlapce i dívky, většina mužů raději předstírá, že neexistuje. To však trvá pouze do doby, než si najde přítelkyni. Vzhledem k tomu, že se tato muži dosud odmítaná součást ženy opakuje 12x do roka, diskuse na toto téma jsou nevyhnutelné. A postupem času se stanou natolik přirozenou součástí vztahu, že po několika letech už muž bude chodit do supermarketu své partnerce pro tampony.

4. Čůrání s otevřenými dveřmi

Ženy klidně dokážou čůrat s otevřenými dveřmi v noci před úplně cizími společnicemi, zatímco si vzájemně chválí šaty. Mohou taky sdílet kabinky s nejlepší kamarádkou, když jsou na záchodech dlouhé fronty. Musí si však vytvořit extrémně silné pouto k partnerovi, aby mu dovolily čůrat před nimi s otevřenými dveřmi. Jakmile se to však jednou stane a žena navíc udělá to samé před partnerem, není cesty zpět. Dohoda o otevřených dveřích je uzavřena.

5. Ztráta zájmu o váhu

Než se vaše známost stane vážnou, hlídáte si, co jíte, abyste nepřibrali, a byli tak pro toho druhého stále atraktivní. Jakmile jste si ale jistí, že osoba po vašem boku je ta pravá, váha vám dělá mnohem menší starosti a začnete upřednostňovat spíše pizzu a chipsy u společného koukání na film.

6. Vymačkávání pupínků

Nechutné, ale pravdivé. Výměna nocí s přáteli za noci strávené vymačkáváním beďarů toho druhého je něco, o čem partneři v dlouhodobém vztahu nemusejí příliš dlouho přemýšlet.

7. Tolerance na ranní dech partnera

Existuje jen málo věcí odpudivějších než dech po ránu. To je důvod, proč je na začátku vztahu čištění zubů první věc, kterou lidé ráno udělají. Z nějakého důvodu se ale jejich znechucení z „rybího“ dechu svého protějšku postupně vytrácí.

8. Sdílení věcí

Sdílení věcí je nevyhnutelnou součástí vztahu. Od hrnků přes příbory až po zubní kartáčky – většina lidí přestane řešit problémy s bakteriemi toho druhého, jakmile s nimi začnou trávit většinu času.

Sdílejte článek
Štítky toaleta pár vztah vztahy zvyky oděv Severní pól

Přečtěte si také