Sex a vztahy

17. června 2021 11:34

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: 8 nejbizarnějších sexuálních úchylek, o kterých se nemluví. Znáte všechny tyhle fetiše?

Sadismus, masochismus nebo voyeurismus; to jsou asi nejznámější sexuální úchylky, o kterých jste už určitě slyšeli. Víte ale, co vzruší dendrofila nebo saliromanika?

Každého člověka vzrušuje něco jiného. Někdo si potrpí na latex, jiného zase vzrušuje sex na veřejných místech nebo představa úplného spoutání. Věřte, nevěřte, lidská sexualita jednoduše nezná hranice. Představujeme vám osm nejbizarnějších sexuálních úchylek, o kterých jste ani nevěděli, že existují.

1. Formikofilie – Zoofilie je známá úchylka, při které se člověk sexuálně uspokojuje se zvířaty. Málokdo ale ví, že zoofilie má i různé varianty a formikofilie je jednou z nich. Lidé mající tuto úchylku se uspokojují malými zvířátky, nejčastěji mravenci, brouky, šneky či žabkami, které si přikládají na nahé tělo, nejčastěji na genitálie.

2. Dendrofilie – Majitelé této úchylky jsou jednoduše vzrušováni stromy či keři a procházka lesem nebo alejí je pro ně naprostá slast. Proto když potkáte člověka, který otírá své nádobíčko o pařez, už se nebudete divit, proč to dělá. Anebo možná jo.

3. Statuofilie – Statuofilici nebo pygmalionisté jsou silně vzrušováni a přitahování sochami. Často masturbují před sochami nebo vyhledávají nejrůznější skulinky, škvíry či výčnělky na sochách, které by jim nahradily sexuálního partnera. Umění je pro někoho holt víc sexy než pro jiné.

4. Symforofilie – Většinu lidí pohled na vážnou automobilovou nehodu nebo jinou katastrofu vyděsí, ale symforofilici to mají jinak. Dosáhnou vrcholného sexuálního vzrušení hlavně tehdy, pokud se stanou přímým pozorovatelem nebo účastníkem reálné nehody. Pohled na trpící lidi a tragédii jednoduše milují.

5. Hirsutofilie – Touto neškodnou a překvapivě rozšířenou úchylkou trpí lidé, kteří u partnera vyžadují nadměrné ochlupení na všech možných místech. Chlupatá záda, hýždě, podpaždí, chloupky trčící z nosu a z uší, to je prostě jejich.

6. Koprofilie – Koprofilici milují koprovou omáčku. Děláme si z vás jen srandu, pravda je o poznání nechutnější. Ve skutečnosti koprofiliky vzrušují exkrementy jejich sexuálních partnerů. Sbírají je, dívají se na ně nebo je po sobě pomazávají. Objevují se i případy, kdy si je dokonce suší a posléze nad svou sbírkou masturbují.

7. Saliromanie – Pokud by si saliromanik našel za partnera koprofilika, tvořili by ideální pár. Saliromaniky totiž vzrušuje, když mohou svého partnera znečistit prakticky vším, co je po ruce. Je jedno, zda se jedná o bahno, jídlo, moč, výkaly nebo inkoust, berou všechno. Hlavně, ať je to co nejvíc špinavé.

8. Injektomanie – Tato úchylka bude pro mnohé z vás nepochopitelná, a možná že nejzvrácenější. Jak už z názvu napovídá, lidé mající injektomanii milují jehly. Zejména potom, když jim je vstřikována kapalina do vlastního těla pomocí právě pomocí jehel.

Znali jste všechny sexuální úchylky, nebo to pro vás byla jedna velká neznámá?


Přečtěte si také