Sex a vztahy

14. ledna 2020 16:48

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 8 pravdivých důvodů, proč s tebou nechce mít sex. Sedí na tebe nějaký?

Je celá řada možných důvodů, proč s tebou tvůj partner nebo potenciální milenec nechce spát. I když to možná vypadá, že chlapi můžou vždy a všude, ne vždy je tomu tak. Víme, proč to neklape a jak to spravit.

1. Je gay

Vždycky tady ta možnost je. A jelikož se to před rokem 89 moc neřešilo, je stále víc lidí, kteří hledají právě teď svoji identitu a nalézají svoje pravé já. Není pak žádnou překvapivou věcí, že manžel po dvaceti letech se svojí ženou zjistí, že je vlastně na kluky. Projevuje se to prý tak, že jim to klape ve všech oblastech, dokonale si rozumí – kromě sexu. Pokud nejsi chlap, nepomůže nic.

2. Je asexuál

Ano, tohle souvisí tak trochu s předchozím bodem. Možná si myslíš, že je jich málo, ale není tomu tak. Takže možná to s tebou jenom tak zkoušel, ale přitom mu to nic neříká. Zejména pokud u toho sleduje mouchu na zdi. Pokud to nevydržíš bez sexu, asi nepomůže nic.

3. Má nějakou vážnou nemoc

Nikdy nevíš. Nemoci nechodí po horách, ale po lidech. A zejména pokud jde o tlustějšího jedince, tak může mít v nepořádku oběhový systém. S obezitou se pojí celá řada nepříjemných důsledků, jeden z nich je právě neschopnost udržet erekci. Pak už je celkem jedno, jestli nemá fyzičku, nebo jestli nemá erekci. Tady může pomoct viagra, nebo zhubnout.

4. Nelíbíš se mu

Těžko říct, proč si tě vybral, pokud se mu nelíbíš. Ale pokud ti trvalo věčnost, abys ho vůbec zaujala a vlichotila se mu, je možné, že se váš vztah prostě nějak tak rozeběhl a on jen neví, jak ti slušně říct, že nejsi jeho typ. Hodně k tomu přispívá to, že se neholíš a přejídáš se každý den jako svině před porážkou. S tímhle nic neuděláš, přitažlivost už by tam měla být od začátku.

5. Má jinou

Hodně běžné. Seznamky poskytují nepřeberné množství slečen a žen, které na to jdou hned. Pokud jsi dělala drahoty, dost možná už má jinou, protože mu na tobě nezáleží a chtěl mít jistotu sexu. Nebo jsi chtěla „méně často“ než on, tak to radši zkusil jinde. Můžeme přeložit také jako „jiná mu dala dřív“.

6. Věří v Boha

Nesmíš vyloučit ani tuhle možnost. Možná se sexem čeká po svatbě. Raději se ho zeptej.

7. Je už starší

Tak co bys chtěla. K tomuhle netřeba nic dodávat, viz bod tři. Snad bys po něm nechtěla v jeho věku nějaké astronomické výkony. Jestli je rád, že ráno vstane z postele, tak od něj těžko můžeš čekat sex. Spíš ocení klid, ticho a dobré jídlo.

8. Jsi semetrika

Chlap chce jen málo věcí. Jako třeba dobré jídlo, sex a klid. Takže když mu jeho klid narušíš, tak se může stát, že potom už ho přejde chuť na sex. Jestli máte problémy ve vztahu a často se hádáte, může se „seknout“ a už s ním nic není. Muži neradi řeší problémy ve vztahu, protože tam často ani žádné nevidí.

Znáte nějaký další možný důvod? Napište nám ho do komentářů!

Sdílejte článek

Přečtěte si také