Sex a vztahy

1. listopadu 2018 15:35

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 šílených věcí, na které myslí chlapi během sexu! Holky, tohle možná ani vědět nechcete!

Vážně chlapi při sexu myslí na to, co předpokládáte?

Ať už k sexu přistupujete jakkoliv, na jedné věci se asi shodnou všichni. Sex s tím správným člověkem v tu správou chvíli je ten absolutně nejlepší. Na druhou stranu, sex někdy může být i celkem rutinní záležitost, při které se do hry musí většinou zapojit fantazie, aby to vůbec za něco stálo.

A že chlapi mají při sexu opravdu bujnou fantazii, o tom vás přesvědčí i následující řádky. Na nich totiž odhalujeme, na jakých 6 šíleností muži myslí, zatímco se oddávají uspokojování své partnerky. Věděli jste o nich?

1. „Jde to fakt tak dobře, nebo se mi to jen zdá?“ - Jestli k tomu dojde, nebo ne, je velice ošemetná otázka. Vždycky je ale lepší na to jít opatrně a partnerku do ničeho netlačit. Když chce, dá vám to najevo.

2. „Jak dlouho mám zůstat dole?“ - Všechno jde hladce, nová území se dobývají skoro sama a vy postupujete níž a níž, až se najednou ocitnete úplně dole a po chvilce vás dožene nejistota. Jasně, klidně byste tady strávili celý den, ale není už partnerce tam nahoře smutno?

3. „Tahle poloha se mi líbí, ještě bych ale zkusil…“ - V téhle poloze by to šlo, ale co když existuje ještě nějaká lepší? Měli byste si hodit kostkou a zkusit štěstí, nebo se na to vykašlat a prostě to dotáhnout takhle?

4. „Ne, měli jsme zůstat jako předtím.“ - Chlapi jsou gambleři a riskování mají v krvi, tohle byla ovšem chyba. Co teď? Vrátit se? Sakra, co si o vás teď bude myslet…

5. „Už tam skoro jsem, ona už tam je ale skoro taky! - Musím to vydržet, musím to vydržet!“ - Vám přece nejde o vás, jde vám o ni. A přesně tohle je ta rozhodující chvíle, ve které musíte bojovat! O tomhle se jednou budou skládat epické básně!

6. „Zvládl jsem to! Neexistuje šance, že by se jí to se mnou nelíbilo.“ - A je po všem. Vaše sebevědomí dosáhlo vrcholu spolu s vámi, a tak to má přece být! Obzvlášť, když jste u toho uspokojili i ji. Na tyhle 4 minuty už v životě nezapomene!

Sdílejte článek
Štítky Sex muži sex fantazie myšlenky při sexu

Přečtěte si také