Sex a vztahy

18. července 2018 16:51

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 7 divných věcí, které vám dojdou až po SEXU. Tohle už příště rozhodně dělat nebudete

Sex rozhodně nikdy není tak hezký jako ve filmu. A tohle jsou věci, jimiž se budete chtít po jedné zkušenosti do příště vyvarovat.

Každý si svůj ideální sex představuje trošku jinak. Někdo to má rád pomalu, někdo tvrdě. Další přitom rád hlasitě křičí, zatímco jiní upřednostňují hezké vzrušující sténání. Každý pak rád zkouší nové věci, které jsme často odkoukali ve filmech, nejen v těch pro dospělé. Jenže některé z těchto zdánlivě obyčejných praktik jsou ve skutečnosti dost divné a vy je po pár pokusech ještě rádi přestanete dělat. Jaké to jsou?

1. Dostat se do nálady trvá - Ve filmu to vypadá, že muži mají téměř neustále erekci. Ženě pak stačí jen pohled do mužských očí a už je vlhká jako Amazonka. Ve skutečnosti ovšem nějakou dobu trvá, než se dostanete do správné erotické nálady, vyladíte světlo v pokoji, kulisovou hudbu nebo nachystáte kapesníčky.

2. Nandávání kondomu pusou není vůbec sexy – Zaprvé to je pěkně těžké a žena si musí dávat pekelný pozor, aby kondom neprotrhla zuby. Za druhé ještě týden potom cítí v puse chuť lubrikantu a latexu.

3. Čím hlasitější, tím to NENÍ lepší - Někdy si holky myslí, že čím více budou křičet, tím více dají najevo partnerovi, jak se jim to líbí. Jenže když dívka křičí, jako by ji na nože brali, muže to vyděsí a sousedy určitě vzbudí.

4. Sex není dobrý způsob jak se zahřát - V bytě vám nefunguje topení, nebo jste prostě jen šetřílkové, kteří vsází na živočišné teplo? Jenže při sexu se sice na chvíli zahřejete, ale vzápětí se zpotíte a pot vás začne studit. A jste na tom hůř než předtím.

5. Vzduch je mrcha - I když před sexem zásadně nejíte zelí, brokolici nebo cibuli, při sexu se stejně cítíte jako balon připravený k prasknutí. A občas trochu vzduchu zkrátka unikne s hlasitým doprovodem, Ženy to mají ještě horší, protože při divokém sexu jim partner může vzduch napěchovat i tam dovnitř a ten pak zákonitě musí ven.

6. Společný orgasmus se děje jen ve filmech - Pokud se vám to už někdy podařilo, gratulujeme. Není to ale rozhodně běžná situace, že by muž a žena vyvrcholili zároveň. Pokud se tak stane, je to skoro až magický zážitek. A zázraky se každý den nedějí.

7. Tulení po sexu je dost nechutné – Holky většinou potřebují po sexu obejmout, aby měly pocit lásky a necítili se jako prostitutky. Jenže chladnoucí zpocená těla, která se lepí k vlhkým prostěradlům, pocit spokojenosti jaksi nepřinesou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také