Sex a vztahy

17. července 2018 15:37

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 10 nejnechutnějších věcí, které se vám mohou stát při sexu! Co byste v posteli opravdu neměli dělat?

Během sexu se vám může stát velké množství trapasů. Tyto věci jsou však bezkonkurenčně nejvíce nechutné.

Akt lásky bývá málokdy sterilně čisťounký a je to dobře. Nic navíc není dokonalé a sem tam se dá odpustit menší sexuální trapas. Jenže někdy je hranice nechutnosti neodpustitelně překročena. I když se v tu chvíli snažíme dělat, jakože nic, přejeme si, aby se ten okamžik nikdy nestal. Které chvíle to jsou? A co byste v posteli svému protějšku fakt dělat neměli?

1. Polibek po orálním sexu - I když nejste žádná citlivka, chuť vlastních tělních tekutin opravdu ochutnat nechcete. Někdy ale kvůli vašemu partnerovi holt nemáte na výběr. Moc nadšení z toho ale opravdu nebudete.

2. Špatná hygiena - Bylo by krásné, kdyby člověk vydržel celý den perfektně vymydlený a voňavý. Jenže občas vás partner nebo partnerka překvapí rychlovkou ještě na zemi v chodbě, když přijdete domů zapaření z práce. Živočišnost a pot pak z vás jenom cáká. I když to má své jisté kouzlo, sprchu poté raději navštívíte co nejrychleji to jde

3. Džungle - Někdy sex prostě neplánujete a až při sundávání spodního prádla si uvědomíte, že jste se zapomněli oholit. Nejhůř i v podpaží. A ten flashback zpátky do 80. let není zrovna fajn.

4. Chuť spermatu - Ať si říká kdo chce, co chce, ale největším důkazem lásky od holky je, když polkne i velmi nechutné sperma. Zvlášť když kluk předtím snědl něco velmi tučného, kořeněného a zalil to pár panáky a pivem. Ta hořkost je nepopsatelná.

5. Dávicí reflex - Pocit, že se vyzvracíte partnerovi přímo do rozkroku, je jedna z nejhorších chvílí při sexu, jaká se vám může vůbec stát.

6. Prdy - Děje se to, i když všichni tvrdíme, že ne. V některých případech tomu totiž opravdu nejde zabránit. A bohužel z vás vždycky vyjdou ty hlasité a smradlavé.

7. Nečekaná menstruace - Každý chlap byl někdy za řezníka. Ale chudák holka buď vypadá jako absolutní amatérka, co si to nedokáže spočítat, nebo jako panna.

8. Mrtvolný dech - Sex po ránu je super jen v případě, když se půl hodiny před budíčkem tajně vyplížíte z postele a jdete si vyčistit zuby. Jinak váš dech "voní", jak kdyby vám v puse zemřelo nebohé zvíře. A to nechcete.

9. Vlhkost po sexu - Když nepoužíváte kondom a neuděláte se přímo do umyvadla, ale přirozeně do holky nebo na ni, čeká ji pak otravná práce utírání, omývání, nekonečného běhání na záchod a vyměňování si kalhotek.

10. Stahování kondomu - I když kondom použijete, ta chvíle, kdy jej naplněný musíte stáhnout a vyhodit jako právě zdechlou rybičku v sáčku, patří k těm nejodpornějším.


Přečtěte si také