Sex a vztahy

10. března 2021 07:55

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 8 znamení, že někoho tajně rajcujete! Podle čeho to bezpečně poznáte?

Každý člověk by chtěl být atraktivní co nejvíce. Někdy se ale můžete líbit člověku, o kterém to zatím nevíte. Podle těchto znaků to můžete zkusit odhadnout.

1. Reagují na tón vašeho hlasu

Toto je velmi důležité znamení. Lidé, které přitahujete, mění podle odborníků tón hlasu podle úrovně přitažlivosti, kterou cítí. Například ženy mají tendenci používat vyšší tón hlasu, když se cítí být k někomu přitahovány. Ukázalo se také, že ženy dávají přednost hlubším hlasům u mužů a muži často hledají společnost žen s vysokým hlasem.

2. Řeknou vám o sobě nějaké osobní údaje

Čím více někoho přitahujete, tím více osobních údajů vám o sobě řekne. Mohou dokonce sdílet své nedostatky nebo neúspěchy, ale mírně neformálním způsobem. Pokusí se také udržet konverzaci tím, že se vás zeptá na něco o vás.

3. Jsou nedostupní, aby vás dostali

Když se musíte o druhého snažit, proces svádění je najednou zajímavější a vy zdvojnásobíte úsilí, abyste dosáhli toho, co chcete. Lidé, kteří se zdají být méně dostupní, vás chtějí ve skutečnosti více. Mějte však na paměti, že to funguje, pouze pokud se obě strany o sebe již zajímají, jinak je to jednostranné.

4. Mají zkřížené nohy

Věnujte pozornost jejich řeči těla, zejména nohou a paží. Jejich umístění může odhalit, zda je daná osoba k mání nebo ne. Pokud mají zkřížené nohy, může to silně naznačovat, že máte šanci. Zkontrolujte také, zda s vámi navazují oční kontakt nebo zda jsou jejich dlaně otočené směrem nahoru – ty ukazují otevřenou řeč těla. Toto pravidlo platí pro muže i ženy.

5. Říkají, že jsou nezadaní

Pokud se do vaší konverzace „náhodně“ vloží s tím, že v současné době s nikým nechodí, měli byste tomu věnovat pozornost. Mohou mít velmi dobrý důvod, proč to říkají. Chtějí ukázat svou dostupnost jako známku přitažlivosti k vám.

6. Dráždí vás

Tohle je znamení, kterého si můžete všimnout během konverzace. Pokud si z vás dělají legraci, mohli se do vás zamilovat, protože to je styl flirtování. Pokud sdílíte jejich pocity, pokračujte. Pamatujte na to, že škádlení je zábavné a vzrušující, ale musí být oboustranné a odlehčené.

7. Hrají si s předměty, které mají poblíž

Opět si všímejte řeči těla. Pokud se cítí nervózní, budou si hrát s vlasy, šperky, nebo dokonce s nehty. To může být také známkou přitažlivosti a můžete si snadno všimnout, když si hrají třeba s knoflíky nebo zipy na bundě.

8. Kopírují vaše chování

Položili jste lokty na stůl a všimli jste si, že váš pohyb následovali a udělali stejný pohyb jen o minutu později? Pak můžete brzy začít flirtovat. Bylo vědecky dokázáno, že lidé kopírují lidi, které mají rádi, ať už gesty, určitým postojem, slovy, nebo dokonce preferencemi v jídle nebo hudbě.


Přečtěte si také