ODHALENO: 9 maličkostí, které vám pomůžou zachránit vztah. Co dělat, aby od vás partner neutekl?

Udržet vztah je někdy opravdu komplikované. Stačí přitom ovšem dodržovat několik maličkostí a vaše drahá polovička vám nikdy neuteče.

1. Dotýkejte se druhého. Mělo by to být automatické. Líbejte se, dotýkejte, hlaďte, objímejte.

2. Při příchodu a odchodu dejte partnerovi najevo, že ho vnímáte. Dejte mu třeba polibek nebo ho obejměte.

3. Užijte si přítomný okamžik. Přestaňte koukat do telefonu. Dělejte s partnerem něco společně bez rušivých vlivů.

4. Vzpomínejte na hezké chvilky. Třeba první rande, oťukávání, kde jste všude byli, co jste zažili. Prohlížejte si společné fotky. Prospívá to vztahu.

5. Usínejte společně. Ne každý má společnou ložnici. Měli byste ale aspoň několikrát v týdnu usínat společně v objetí, je to velmi sbližující. Polibek na dobrou noc řekne víc než tisíc slov.

6. Choďte společně cvičit. Choďte společně běhat, nebo na procházky, kolo. Vezměte druhého do posilovny, kam chodíte, nebo na vaše oblíbené místo, kam se chodíváte provětrat. Budete tak mít vzpomínky na společné uvolnění se.

7. Smějte se spolu. Usmívejte se, setkávejte se pohledem, mějte svoje společné vtipy, kterým rozumíte jen vy dva. Smích sbližuje.

8. Pošlete partnerovi neobvyklou esemesku, může to být vyznání lásky, nebo třeba to, co na něm oceňujete. Mělo by jej to zahřát.

9. Nechte starosti stranou. Zkuste si aspoň týden na nic si nestěžovat. Hledejte hezké věci, všímejte si detailů. Nalaďte se na příjemnější vlnu a buďte si vzájemně oporou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také