Nové kondomy budou i pro ženy 1
Autor: istock.com Nové kondomy budou i pro ženy 1

ODHALENO: Blíží se revoluce v sexu? Lékaři vymysleli unisex kondomy! Nasadí si je i ženy

rd. Publikováno: 05.11.2021
Unisex kondomy slibují revoluci v sexu. Vážně tomu tak bude?

reklama

Žádná antikoncepce není dokonalá a nefunguje úplně stoprocentně, ta cíleně vytvořená pro ženy ale její uživatelku navíc nedokáže ani ochránit před přenosem pohlavních chorob. Přidejte kupu nežádoucích vedlejších účinků, které umí pěkně rozházet vaše hormony, a není divu, že se ženám do tradičních antikoncepčních pilulek příliš nechce.

Muži to na druhou stranu mají jednoduché. Nasadí si kus latexu a jakmile jsou hotoví, zase jej sundají a vyhodí. Navíc se nemusí bát přenosu pohlavních chorob. Právě proto by mohla být nová antikoncepční metoda, se kterou přišel malajský gynekolog John Tang Ing Chinh, revoluční. Jde totiž o kondom, který mohou používat muži i ženy.

 

Kondom funguje tak, že si sáček strčíte buď do vaginy, nebo jej natáhnete klasicky na penis. K danému pohlavnímu ústrojí následně přilne sám díky speciálnímu materiálu, z něhož je vyroben. Tento materiál je jen 0,3 mm tenký a ohebný ještě lépe než mikrotenový sáček. Zároveň je velmi odolný, nepropustí vodu a na rozdíl od kondomů neobsahuje latex, na nějž je mnoho lidí alergických. Tak co, už taky věříte, že se blíží revoluce?

Hádka v letadle kvůli očkování 1

VIDEO: Ženu vykopli z letadla poté, co odmítala sedět vedle neočkovaného. Z těchto záběrů vám bude smutno

reklama