ODHALENO: Čím vším můžete pokazit ženský orgasmus? Těmhle věcem se pánové vyhýbejte!

Čemu se vyhýbat, abyste nezkazili ženský orgasmus?

Není tajemstvím, že ženský orgasmus vyžaduje přece jen trochu víc práce a umu než ten mužský. Spolu s tím je ale nutno dodat, že ne všechno se má přehánět, a pakliže to z pozice muže budete se snahou přivést ženu k orgasmu přehánět, může se taky velmi snadno stát, že ty milostné hrátky zabijete komplet. Čemu byste se měli zaručeně vyhýbat a co ženám snadno překazí cestu k vyvrcholení?

1. Oddalování

Příkladem budiž orální sex. Z pohledu muže můžete mít dojem, že provokace partnerky a neustále oddalování a přerušování orálního sexu je „žhavé“ a uděláte jí ten orgasmus „lepším“, jenže znovu platí, že nic se nemá přehánět. Klíčem je naopak konstantní pohyb a hlavně výdrž. Nepřestávejte, dokud nebude!

2. Příliš dlouhá předehra

Další způsob oddalování pánského orgasmu je přepálená předehra. Někteří muži tím kompenzují fakt, že po zasunutí budou do pár minut hotoví. Jenže ženy se jenom ze samotné předehry blahem nerozpustí. Je samozřejmě vhodné si připravit půdu pod nohama nějakým tím mazlením, pakliže ale cítíte, že je žena vlhká, je lepší na nic nečekat a dát jí to, po čem touží. A pak už to chce jen trénink a výdrž, abyste ji dovedli k rozkoši dřív nebo zároveň s vámi.

3. Ztráta bodu G

Našli jste a pak zase ztratili? Případně jste ho ani nikdy nepotkali? Smůla, ale nikoli nutně konec světa. Ačkoliv je bod G důležitý, rozhodně není pro ženský orgasmus nepostradatelný. Ženu můžete přivést k rozkoši i jinými způsoby – třeba drážděním klitorisu. Ženská trpělivost navíc není nekonečná, a pokud budete více času trávit hledáním kouzelného tlačítka, místo abyste se zkrátka a dobře milovali a všelijak spojovali, zkazíte zážitek vám oběma.

4. Slušnost do postele nepatří

Jestli patříte k těm, kteří se neustále ptají na svolení, ačkoliv už vám ho partnerka jednou dala a vy s ní právě ležíte v posteli a souložíte, je potřeba s tím něco dělat. Ženy mají rády muže, kteří jsou sebevědomí a vědí, co při sexu dělat. Pokud chcete návod, tipy, nebo se musíte na všechno ptát, ženu tím jen otrávíte a orgasmu s vámi nedosáhne. Vzchopte se!

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži orgasmus bod G

Přečtěte si také