ODHALENO: Co dělat, když se vás přítelkyně zeptá, s kolika jste spali holkami? Je lepší lhát, nebo říct pravdu?

Co dělat s touhle záludnou otázkou?

Buďme upřímní, v době online seznamek už není zase těžké najít si někoho, s kým byste mohli mít sex. Vztah? To je pořád dřina. Ale sex? Brnkačka. Proto není divu, že většina lidí ve věku 25-35 let měla za život více než 10 sexuálních partnerů.

Trable však mohou nastat v momentě, kdy se do vztahu skutečně dostanete a po čase se partnerka (nebo klidně i partner) začnou vyptávat. Proč to dělají? Těžko říct, nedokážeme si totiž představit odpověď v jejich hlavě, která by je mohla uspokojit. Pokaždé to totiž bude buď příliš mnoho, nebo naopak příliš málo. Experti v tomhle příliš neporadí, díky nové studii teď ale alespoň víme, jak odpovídají ostatní.

Z britské ankety na DrEd.com vyplývá, že 22 % mužů lže o skutečném počtu partnerek v případě, že jich bylo více než 16. Nechtějí totiž, aby si jejich současná dívka myslela, že je jen další v řadě. U žen potom 23 % snižuje počet, jakmile jich je více než 10. Nechtějí totiž vypadat příliš levně. Pochopitelně. Na druhou stranu tu pořád máme 74 % mužů a 76 % žen, které by zkrátka byly bolestivě upřímné. Zajímavostí na konec může být ještě fakt, že 30 % lidí by tuto informaci s partnerem vůbec nesdílelo. A na jakou stranu byste se přiklonili vy?

Sdílejte článek
Štítky Sex seznamka vztah lež sex nová studie upřímnost počet partnerů

Přečtěte si také