Co o vás prozradí výběr partnerů? 1
Autor: istock.com Co o vás prozradí výběr partnerů? 1

ODHALENO: Co o vás prozradí výběr partnerů? Dávejte pozor, s kým randíte

rd. Publikováno: 03.02.2023
Co o lidech vypovídá výběr partnerů? Experti odhalují základní znaky.

reklama

Každý člověk má nějaký typ partnera či partnerky, který vyhledává, ať už vědomě, nebo nevědomě. Pakliže ale máte ve vztazích smůlu, možná je načase se nad tím vaším typem zamyslet, problém totiž může být i v tom, co vás k takovým protějškům přivádí. Čeho si všímat a jaké vlastnosti vlastně experti spojují s typem partnerů?

1. Toxičtí partneři

Začneme od nejhoršího. Pakliže pravidelně končíte se zlomeným srdíčkem, případně máte vícero zkušenosti s partnery, kteří se projevovali násilnicky, manipulativně nebo vás vystavovali psychickému teroru, může to odkazovat na problémy z dětství, kdy jste byli svědky něčeho podobného. V takovém případě je velmi těžké se z podobného začarovaného kruhu dostat, vyžaduje to hodně úsilí, čím dříve si to ale uvědomíte, tím větší šance, že na tom něco změníte.

2. Frajeři a zlobivé holky

Máte rádi průšviháře nebo holky, které vás konstantně provokují? Nejspíš jste sami příliš velcí dobráci a nemáte odvahu k tomu porušovat pravidla a odvázat se. Takové partnery pak vyhledáváte, protože vám dávají to, co sami potlačujete.

3. Žárlivky

Randíte se samými žárlivci a žárlivkami? Lidmi, kteří chtějí mít nad vaším životem neustálou kontrolu? Pak je možné, že vám v dětství chyběla pozornost a láska rodičů a snažíte se těmito vztahy leccos kompenzovat. Dávejte si ale pozor, období, kdy vám žárlivost bude připadat roztomilá, trvá velmi krátce!

4. Ženáči a zadané dámy

Toužíte po lidech, které nemůžete mít? Nebojte, rozhodně v tom nejste sami. Vlastně se jedná o docela velké množství lidí. Jednou z možných příčin je v tomhle případě nízké sebevědomí, kdy máte pocit, že o lásku musíte bojovat, ale přitom si ji sami nezasloužíte. Získat pak někoho, kdo už byl ve vztahu s někým jiným, přináší velké – ovšem krátkodobé uspokojení. Odtud pak pramení potřeba to celé opakovat zas a znova.

Techniky orálního sexu

ODHALENO: 7 technik orálního sexu, díky kterým vám padne k nohám. Tímhle si ho zaručeně získáte!

reklama