ODHALENO: 7 technik orálního sexu, díky kterým vám padne k nohám. Tímhle si ho zaručeně získáte!

Myslíte si, že mužovo srdce vede skrz kalhoty? Tak to si myslíte správně. Díky těmhle technikám orálního sexu se stanete jeho královnou.

Orální sex milují muži i ženy bez rozdílu a není divu, vždyť se jedná o jednu z nejoblíbenějších sexuálních praktik vůbec. Uspokojit ústy muže přitom není žádná raketová věda, stačí se držet několika zaručených technik a strategií, které vašeho milého vystřelí do orgastických výšin.

1. Nažhavte ho před sexem.

Nic nevzruší člověka tak, jako dlouhá předehra. Začněte s ní proto už klidně přes den, když je partner v práci. Pošlete mu zprávu, jak se na něj vaše rty těší. Věřte nám, že nebude na nic čekat a celý vzrušený přijde domů dřív.

2. Nespěchejte.

Než vezmete svého milého do ráje, prozkoumejte jeho tělo. Kousněte ho na krku a uších, zašeptejte mu do ucha sexy hlasem a pomaloučku sjíždějte níž. Jakmile se však dostanete k jeho penisu, nedotýkejte se ho. Pomalu ho líbejte a hlaďte kolem. Z toho se zblázní.

3. Správně sajte.

Jakmile je partnerův penis i on sám dostatečně vzrušen, vezměte si jeho chloubu do úst a pomalými pohyby jezděte hlavou nahoru a dolů. Nezapomeňte přitom stlačit ústa k sobě, abyste vytvořila mírný podtlak, díky čemuž se stane jeho úd citlivější. Potom už si jen hrajte jazykem po špičce penisu a nezapomínejte na oční kontakt – ten muži milují.

4. Nebojte se mužské hráze.

Muži stimulaci v oblasti mezi penisem a řitním otvorem milují, ale ženy ji z nějakého důvodu úplně ignorují. Napravte tuhle chybu a jemně masírujte svými prsty toto kouzelné místečko. Uvidíte, že se u vašeho partnera dostaví výbuch slasti. Pokud budete chtít, můžete hráz stimulovat i jazykem.

5. Stanovte si hranice.

Jasně, muži milují mít zaražený penis až hluboko v ústech, ale určujte si vy, kam až ho pustíte. Mějte z orálního sexu radost a dělejte to pro zábavu i potěšení nejen vašeho partnera, ale i vás. Pokud vám není deepthroat příjemný, nedělejte ho a raději více zapojte jazyk a ruce – udělají stejnou službu.

6. Dovolte mu se vás dotýkat.

Muži se rádi dívají, ale ještě raději se dotýkají. Nastavte mu zadeček, zatímco mu děláte ústy potěšení, jeho vzrušení se o to víc znásobí. Pokud chcete v ložnici zažít totální rozkoš, hupsněte na něj a střihněte si muži milovanou pozici 69. Obě strany z toho vytěží maximum, a ještě ke všemu budete mít pocit maximálního spojení.

7. Jděte až do finále.

Jakmile uvidíte na partnerovi, že se mu zrychluje tep a brzy dosáhne orgasmu, nepřestávejte, a hlavně nezačněte experimentovat. Držte se osvědčené techniky a jen trochu zesilte stisk a malinko zrychlete. Pokud nerada polykáte, ať se vyvrcholí na vašich prsech nebo bříšku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také