Techniky orálního sexu
Autor: Getty Images Techniky orálního sexu

ODHALENO: 7 technik orálního sexu, díky kterým vám padne k nohám. Tímhle si ho zaručeně získáte!

Tamara F. Publikováno: 06.06.2022
Myslíte si, že mužovo srdce vede skrz kalhoty? Tak to si myslíte správně. Díky těmhle technikám orálního sexu se stanete jeho královnou.

reklama

Orální sex milují muži i ženy bez rozdílu a není divu, vždyť se jedná o jednu z nejoblíbenějších sexuálních praktik vůbec. Uspokojit ústy muže přitom není žádná raketová věda, stačí se držet několika zaručených technik a strategií, které vašeho milého vystřelí do orgastických výšin.

1. Nažhavte ho před sexem.

Nic nevzruší člověka tak, jako dlouhá předehra. Začněte s ní proto už klidně přes den, když je partner v práci. Pošlete mu zprávu, jak se na něj vaše rty těší. Věřte nám, že nebude na nic čekat a celý vzrušený přijde domů dřív.

2. Nespěchejte.

Než vezmete svého milého do ráje, prozkoumejte jeho tělo. Kousněte ho na krku a uších, zašeptejte mu do ucha sexy hlasem a pomaloučku sjíždějte níž. Jakmile se však dostanete k jeho penisu, nedotýkejte se ho. Pomalu ho líbejte a hlaďte kolem. Z toho se zblázní.  

3. Správně sajte.

Jakmile je partnerův penis i on sám dostatečně vzrušen, vezměte si jeho chloubu do úst a pomalými pohyby jezděte hlavou nahoru a dolů. Nezapomeňte přitom stlačit ústa k sobě, abyste vytvořila mírný podtlak, díky čemuž se stane jeho úd citlivější. Potom už si jen hrajte jazykem po špičce penisu a nezapomínejte na oční kontakt – ten muži milují.

4. Nebojte se mužské hráze.

Muži stimulaci v oblasti mezi penisem a řitním otvorem milují, ale ženy ji z nějakého důvodu úplně ignorují. Napravte tuhle chybu a jemně masírujte svými prsty toto kouzelné místečko. Uvidíte, že se u vašeho partnera dostaví výbuch slasti. Pokud budete chtít, můžete hráz stimulovat i jazykem.

5. Stanovte si hranice.

Jasně, muži milují mít zaražený penis až hluboko v ústech, ale určujte si vy, kam až ho pustíte. Mějte z orálního sexu radost a dělejte to pro zábavu i potěšení nejen vašeho partnera, ale i vás. Pokud vám není deepthroat příjemný, nedělejte ho a raději více zapojte jazyk a ruce – udělají stejnou službu.

6. Dovolte mu se vás dotýkat.

Muži se rádi dívají, ale ještě raději se dotýkají. Nastavte mu zadeček, zatímco mu děláte ústy potěšení, jeho vzrušení se o to víc znásobí. Pokud chcete v ložnici zažít totální rozkoš, hupsněte na něj a střihněte si muži milovanou pozici 69. Obě strany z toho vytěží maximum, a ještě ke všemu budete mít pocit maximálního spojení.

7. Jděte až do finále.

Jakmile uvidíte na partnerovi, že se mu zrychluje tep a brzy dosáhne orgasmu, nepřestávejte, a hlavně nezačněte experimentovat. Držte se osvědčené techniky a jen trochu zesilte stisk a malinko zrychlete. Pokud nerada polykáte, ať se vyvrcholí na vašich prsech nebo bříšku.

Polohy při orálním sexu.

7 vzrušujících poloh při orálním sexu, které ženě pomůžou k bouřlivému orgasmu

reklama