ODHALENO: Dámy, poznejte kvality chlapa podle horoskopu! Těmto znamením se vyhýbejte

S jakým znamením se randí nejlíp?

Randění není v roce 2022 o nic lehčí než dřív. Naopak. Díky sociálním sítím a internetu je totiž svět otevřenější, a tak má rázem každý daleko více možností – i proto se většina z nás nebojí čekat a hledat dál, dokud nepotká toho ideálního protějška. Že nikdo takový neexistuje, už nás ale netrápí, hlavní je být spokojený, i když by to znamenalo zůstat single klidně až do čtyřiceti.

Co jste ale doteď nevěděli, že randění je hračka, pakliže si nejdřív uvědomíte, koho vlastně hledáte. Jakmile totiž člověk ví, po čem jde, vidí rázem svět o něco jasněji. A ještě líp to jde, když víte, co v žádném případě nechcete. A právě v tom vám pomůže hezký graf, který teď koluje po Twitteru a rozděluje muže i ženy do kategorií: „nejlepší“, „průměr“, „dno“ a „raději se jim vyhněte“.

Asi nikoho nepřekvapí, že na vrcholu pak nejsou vůbec žádní muži – ale výhradně ženy, to protože jsou ženy prostě lepší. Každopádně nejvýše se umístili muži Blíženci a Štíři, zatímco naopak nejhůř na tom jsou muži Panny. Víceméně se jim tak vyhýbejte velkým obloukem. Pokud si ale najdete nějakou Váhu, jste na solidním průměru a na tom už se dá stavět. A pokud jako žena nejste v nejvyšší kategorii, nic si z toho nedělejte. Že s podobným grafem souhlasí internet, ještě neznamená, že je cokoliv v něm pravdivého.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži kvalita vztahy horoskop

Přečtěte si také