reklama

reklama

sex vztahy

ODHALENO: Díky mužské ejakulaci si ženy užívají sex víc. Čím je tolik rajcuje?

Publikováno: 27.05.2019
Přes polovinu žen je důležité, aby měl jejich partner ejakulaci během sexu. Ženám to zlepšuje vlastní prožitky a jsou pak spokojenější.

reklama

Víc než čtvrtina žen chce, aby partner počkal na jejich orgasmus, než ejakuluje a pro 50 procent je důležité, aby partner při sexu ejakuloval. Vyplývá to z výsledků studie uveřejněné v odborném žurnálu The Journal of Sexual Medicine. Ženy podle něj prožívají lepší orgasmus a je o dost intenzivnější, pokud vyvrcholení dojde i muž. Je to pro ně důležité hlavně z psychologického hlediska. Když se totiž nedostaví, ženy to začnou vnímat jako vlastní selhání a bojí se, že nejsou dostatečně sexy.

Vyvrcholení partnera je důležitější pro ty ženy, pro které je důležitější sex a dosažení vlastního orgasmu než samotný vztah. Zhruba pětina žen (18 procent) preferovala, aby partner ejakuloval předtím, než ony, 28 procent uvedlo opačné pořadí. Pro více než polovinu však bylo pořadí ejakulace a vlastního orgasmu nepodstatné. Stále je však pro dost žen významnější mazlení a něžné doteky a intimní blízkost s partnerem než samotný sexuální akt.

Anna Kadeřávková vystavila prsa 3

SEXY FOTO: Královna Instagramu Anna Kadeřávková vystavila prsa! Tohle je její nejodvážnější fotka

Drsná studie s pornem 2

Vědci sledovali přes 100 hodin porna, poté vyrobili robota, který je mistrem v orálním sexu! Co všechno zvládne?

reklama