reklama

reklama

Tajný sexuální trik. 1

ODHALENO: Holky, zkuste v posteli tenhle trik a přiveďte kluka do sedmého nebe! Co musíte udělat, když jste nahoře?

MilanR. Publikováno: 11.08.2020
Tajný fígl, který většina žen nezná. On vás ale za tento trick bude bezmezně milovat a chtít to po vás pořád.

reklama

Nepochybujeme o tom, že jste v posteli sexuální bohyně. Ale co svého hřebce tu a tam překvapit něčím novým? Na tento trik budete sice potřebovat trochu předtím trénovat, ale dobrá zpráva je, že to zvládnete sama a nebudete muset trénovat s někým jiným!

O co jde? Pokud chodíte na jógu či pilates, určitě jste už slyšela o svalech pánevního dna. I kdyby ne, určitě je denně používáte. Jak to? Jsou to přesně ty svaly, které používáte, když potřebujete zadržet močení. Zkusíte je zatnout právě teď? Výborně. Cítíte lehký tlak směrem dovnitř vaší svatyně. A přesně tyhle svaly budete potřebovat, abyste svému drahému udělala tu nejsilnější slast.

Předtím, než předvedete své velké číslo, však musíte svaly vytrénovat, aby byly opravdu silné. Několikrát denně tak svaly zatínejte a povolujte. Třeba 30x ve třech sériích. Můžete to dělat kdekoliv. Na zastávce, v práci, v kině… Až budete cítit, že máte svaly pánevního dna opravdu silné, osedlejte si svého partnera.

Rajtujte na něm jako obvykle, ale jakmile ucítíte, že se blíží jeho orgasmus, svaly zatněte vší silou. Nebojte se, že byste muži nějak ublížila. Silné stisknutí jeho penisu uvnitř vašeho těla mu přivodí ten nejsilnější orgasmus v jeho životě. Nevěříte? Vyzkoušejte to!

Co zahrnuje sexuální poloha jeptišky? 2

ODHALENO: Jeptiška je nová sexuální poloha, o které jste pravděpodobně nikdy neslyšeli! Co u všech svatých zahrnuje?!

sex

ODHALENO: 8 nejhorších sexuálních poloh, jaké můžete zkusit. Co je na nich tak strašného?