ODHALENO: Jaká je pravda za vašimi vlhkými sny? Mít s někým sex ve snu doopravdy znamená...

Probouzíte se vyděšení po tom, co se vám zdá, že jste se vyspali se svým bývalým nebo svou bejvalkou? Něco to znamená, ale rozhodně ne to, že ho/ji chcete zpátky…

Britská expertka na sny Kelly S. Walden podává vysvětlení, jak se věci mají.

Sex s ex Podle Walden jsou všichni, které ve snech potkáváme, projekcí nějaké části našeho já. Takže váš nebo vaše ex ve snu neznamená, že byste se k té osobě měli vrátit. Spíš se vám do snů vrátila část vašeho bývalého já, která najednou vyplula znovu na povrch.

Sex se šéfem Neznamená, že máte naběhnout do kanclu v sukni kratší, než měla Bridget Jones. Šéf se vám nezjevil ve snech, protože byste se s ním měli začít. Je to odraz vašeho já, znamená to, že získáváte sílu na to, abyste byli svým vlastním šéfem třeba v osobním životě.

Sex s celebritou Patrně to není proroctví, že vám do postele hupsne Miley Cyrus nebo Justin Bieber, ale znamená to, že vy sami jste celebritou. Jak to? Sex s celebritou znamená, že chcete něco změnit, prorazit.

Sex se zvířetem Tohle je asi pěkně děsivé, ale nebojte, nemusíte se bát, že jste zoofil. Znamená to totiž, že toužíte v sobě probudit svoje zvířecí já, oprostit se od technologií a moderního života, aspoň na chvíli.

Sex s mimozemšťanem Pokud jste milovníci sci-fi, tak vás to asi ani nevyděsí, ale zbytek planety by mohlo. Sex s mimozemšťanem znamená, že chcete dát průchod svým rozmarům a výstřelkům.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber celebrita sex mimozemšťan Miley Cyrusová Bridget Jonesová

Přečtěte si také