Sex a vztahy

1. března 2016 11:46

Tereza Javorová

4 tipy, jak mít SEX hodně a často

Nemáte sex tak často, jak byste si přáli? S partnerkou se doma vždycky minete, nebo vám na milostné hrátky nezbývá čas? Nemusíte se smířit s tím, že budete jeden z těch párů, co má sex maximálně jednou týdně. Tady jsou tipy, jak si ho zařidit častěji:

Naplánujte to - postrádá to sice určitou romantiku a spontánnost, ale pořád lepší, než sex nemít vůbec ne? Pokud jste s partnerkou tak vytížení, že se polomrtví setkáváte doma v 11 večer a na sex nezbývá energie, slaďte svoje harmonogramy. Má ona volněji ve středu večer? Tak pivo s kamarádama přesuňte na čtvrtek a na středu kupte víno a kondomy.

Přivstaňte si - říká se, že sex po ránu je nejlepší. Když vám nedělá problém vstát trochu dřív a považujete se za ranní ptáče, místo focení snídaně na Instagram si radši dopřejte ranní rychlovku.

Odjeďte - ze začátku vztahu máte doma možná ještě rodiče, v pokročilém stádiu dokonce už i děti. Najít správný čas na sex, anižby vás někdo rušil, je tak téměř nadlidský úkol. Projeďte slevové portély a narychlo si tak kupte vouchr na romentický víkend nebo odjeďte na vlastní pěst. Prosouložené dva dny vás nabijí na dlouho dopředu.

Experimentujte - využijte každé příležitosti. V kabince, v šatnách v bazéně, v tené uličce, v parku, na návštěvě u přátel v koupelně. Strach z prozrazení bude vzrušující!

Sdílejte článek
Štítky Instagram sex

Přečtěte si také