ODHALENO: Jaké máte nohy? Jejich tvar o vás prozradí, jestli jste v posteli dračice, nebo prkno!

Ukaž mi svoje nohy, já ti řeknu, jaká jsi.

Když se muži líbí žena, věnuje velkou pozornost všem aspektům jejího vzhledu. V jejím fyzickém zjevu hledá vodítka, která by mu prozradila, jaká by byla ve vztahu, a zároveň si podvědomě vybírá tu, která mu bude schopná porodit zdravé děti. My se budeme věnovat tentokrát tvaru ženských nohou, který může hodně napovědět o tom, jak se ženy budou chovat v posteli. Možná se budete divit, ale není to vůbec neobvyklé, protože prakticky veškeré jednání je založeno na lidské anatomii a na spojení zdraví člověka s jeho hormonálním uspořádání. Jak tedy nohy definují sexuální chování ženy? Existují tyto čtyři základní tvary při stání s nohama vedle sebe, podle kterých můžete předem poznat, jaká bude vaše vyvolená v posteli.

Typ A

Nohy jsou rovnoběžné, těsně vedle sebe, spojené prakticky až po lýtka. Mezera vzniká až u kotníků. Existuje poněkud rozšířené přesvědčení, že čím menší je vzdálenost mezi nohama, tím něžnější bude žena v posteli. Majitelky tohoto tvaru přitahují muže svou jemností a ženskostí. Jsou plaché, nerady přebírají iniciativu a upřednostňují dominantní muže, kteří vykonají veškerou práci za ně. To může být poměrně nebezpečné pro vztah, protože většinu mužů to může brzo začít nudit. Proto by se ženy s tímto tvarem nohou měly snažit být aktivnější.

Typ B

Nohy se dotýkají jen na jednom místě, a to u kotníků. Tyto ženy rády sbírají nové zkušenosti. Mají rády prvky hry v intimních vztazích. Jsou odvážné a dobrodružné. Jsou připravené stát se vůdkyněmi ve vztahu. Někdy však tato přílišná snaha může muže vyděsit. Proto by se ženy s tímto tvarem nohou měly zlepšit v sebeovládání.

Typ C

Stehna jsou u sebe, ale holeně se nedotýkají. Ženy s tímto typem nohou jsou obvykle velmi něžné a romantické. Pokud jim ale muž dopřeje, aby převzaly iniciativu, mohou se proměnit v divoké kočky.

Typ D

Nohy se dotýkají stehny, koleny, lýtky i kotníky. Jde o jeden z nejrozšířenějších tvarů nohou. Jejich majitelky jsou přirozené a konzervativní v posteli. Nemají rády příliš rády experimenty a dávají přednost jen pár nejoblíbenějším sexuálním polohám. Pokud však partner bude chtít vyzkoušet něco nového, rády jej v tom podpoří. Muži mají rády ženy s tímto tvarem nohou, protože jim mohou důvěřovat. Kromě toho jsou takto štíhlé nohy velice atraktivní.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex osobnost nohy tvary

Přečtěte si také