návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Je vaše holka na holky? Vědci zjistili, že ženy jsou častěji bisexuální. Dostane vás, o kolik je to více než u mužů

Zajímá vás, jestli by vaše holka byla pro dívčí sexuální experiment či zda ho již v minulosti nezkusila? Tato studie by vám mohla dát odpověď.
Vydáno: 22.01.2019
Je vaše holka na holky? 1
Autor: istock.com Je vaše holka na holky? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A tentokrát se o otázku, zda by ženám nevadily intimnější hrátky se stejným pohlavím, zajímal přímo britský statistický úřad, takže vzorek zkoumaných lidí byl opravdu rozsáhlý. Jednalo se o tisíce lidí z celého království. Ženy jsou jednou tak častěji bisexuálky než muži! K podobným závěrům přišli i v USA.

Tam dokonce došli k závěrům, že bisexuálek je ve společnosti třikrát víc než bisexuálů. Naznačuje to, že ženy jsou otevřenější novým sexuálním zážitkům, nechtějí se zaškatulkovat a přihlášení se k bisexualitě ani neútočí na jejich maskulinitu.

To u mužů právě může hrát roli to, že se chtějí jasně definovat jako pokračovatelé rodu, což s nálepkou bisexuál moc nekoresponduje. Tudíž jich je v britské společnosti jen 0,3 procent. Bisexuálek je více než dvakrát tolik, jelikož jejich počty se drží zhruba na 0,7 procentech populace.

Muži se naopak častěji definují jako gayové. Zkrátka buď, a nebo. Nejvíce lidí hlásících se k LGBT komunitě (lesby, gayové, bisexuálové a trans lidi) najdete pochopitelně v Londýně, naopak v okrajových částech Británie, jako ve Skotsku, jich žije o více než polovinu méně než v hlavním městě.

bisexuálky1
bisexuálky1
Sexuální hračky Hry o trůny. 2

GALERIE 18+: Holky, co říkáte na sexuální hračky podle Hry o trůny? Jonův meč by chtěla doma určitě každá

Tohle kluci nesnáší!

10 nejotravnějších věcí, které dělají holky ve vztahu! Tohle kluci nesnáší!

Článek je zařazen v: studie , Ženy , bisexuálka , bisexuálky , homosexuálové , lesbický , na holky