ODHALENO: Jednorožec a další 4 neznámé sexuální polohy, které musíte vyzkoušet! Co je v posteli nejrajcovnější?

Tyhle sexuální hrátky vás budou bavit.

Už jste v posteli vyzkoušeli úplně všechno? Nebojte, lidské sexuální fantazie neznají hranic, každou chvílí se tak objeví nějaká nová trendy poloha, se kterou se její autoři musí co nejdřív pochlubit, nejlépe na internetu. Následující pětice novinek by vám tak mohla trochu zpříjemnit ty chladné zimní večery s partnerem. Tedy za předpokladu, že se nebudete bát trochu experimentovat:

Jednorožec

Zapomeňte na koníčka, při téhle poloze oba ležíte na straně, žena zvedne nohu, muž ji chytí za kotník a pak už jen vášnivě přiráží.

Misionář de luxe

Jako klasický misionář, při kterém se partner jen posune trochu výš, aby intenzivněji dráždil klitoris.

Dobré vibrace

Dělání to partnerce zezadu vám dopřeje relax a rychlý orgasmus, většina žen se ale takto neudělá, když se však do hry zapojí menší vibrátor, který si žena přiloží ke klitorisu, zatímco do ní budete vrážet, přinese to ultimátní zážitek vám oběma.

Hlavou vzhůru

Při této poloze si žena lehne na záda, zvedne nohy a nakloní je před sebe, muž k ní tak musí přistupovat opatrně, o to hlouběji ji však dokáže penetrovat. Skvělý orgasmus můžou pouze křeče, pokud nebudete opatrní.

Jako na poli

Muž si zahraje roli sedláka a chytne ženu za nohy, přitáhne si její pozadí a pronikne do ní. Žena se přitom opírá rukama o zem.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis fantazie polohy hrátky penetrace

Přečtěte si také