návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Jsi single a nechceš chlapa? Těchto 5 věcí si vyslechneš od zadaných kamarádek

Jestli jsi zrovna nezadaná a neplánuješ to měnit, tak se připrav na pořádnou sodu od kamarádek. Nejčastěji se setkáš s následujícími věcmi.
Vydáno: 17.07.2019
fakáč
Autor: istockphoto.com fakáč
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Dohazování. Můžeš si být úplně jistá, že všechny kamarádky budou hledat něco negativního na tom, že jsi zrovna sama. Tím pádem ti chtějí rychle pomoct najít nového partnera. A hnedle si vzpomenou na nějakého nezadaného kámoše, který by se k tobě určitě hodil! Co na tom, že většinou se fakt netrefí do tvého vkusu, že. Ty sama víš, o koho máš zájem a o koho ne.

2. Přímé tipy. Tohle je ještě o dost horší než dohazování. Představ si, že máš sraz s kamarádkou, ale jako omylem na něj dorazí ještě jeden váš společný známý, o kterém víš, že už tě dlouho chce. A ty jeho zase dlouho nechceš. A tím, že jsi single, se to fakt nezmění.

3. Tak už někoho máš? Při každém dalším setkání se můžeš spolehnout, že se tě budou ptát, jestli už konečně někoho máš. A když ne, tak jestli máš aspoň někoho vyhlédnutého a podobně. Stav single se prostě neakceptuje jako uspokojivý.

4. Kdy budeš mít děti? Protože je přece hrozně důležité mít děti za každou cenu, pokud ještě můžeš. Co na tom, že je k tomu potřeba partner. A vůbec, co když děti nechceš? Ne, jsi žena, takže zákonitě musíš chtít děti a určitě jsi hrozně zoufalá, že je nemáš – na rozdíl od zadaných kamarádek. Podle jedné studie ty páry, které mají děti, jsou méně šťastné než ty, které nemají. Tolik k tomu.

5. Zoufalka. Samozřejmě se vždy nabízí otázka, co s tebou je špatně, že nikoho nemáš. Takže se můžeš připravit na soucit. Žádná nezávislá žena, to nikdo vidět nechce. Každý tě bude vnímat pomalu jako zoufalou stranou pannu a budou si šuškat, že si za to vlastně můžeš sama.

Single ženy jsou šťastnější foto

ODHALENO: Ženy, které jsou single, jsou podle vědců šťastnější. Co za to může?

Článek je zařazen v: single , seznamování , Sex , vztahy , zadání , nezadaní