Sex a vztahy

15. července 2021 14:24

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Jste dobrý v posteli? Podle těchto signálů zaručeně poznáte, jestli jste borec, nebo ne

Být nezapomenutelný v posteli závisí na řadě aspektů. Pokud si nejste jistí svým sexuálním uměním, zkuste se otestovat.

Pomocí těchto bodů zjistíte, zda v ložnici podáváte svůj nejlepší výkon, nebo se ještě máte co učit.

Cítíte spojení

Nemyslíme samozřejmě jen to fyzické, ale i duševní. Dobrý sex totiž není jen fyzický zážitek, ale spíše ten, který zdůrazňuje kvalitu zážitku jako sdílený smysluplný prožitek. Abyste byli v posteli dobří, prvním krokem je naladit se na stejnou vlnu s partnerem.

Jste sebevědomí

Mezi další znaky toho, že jste jedničkou v posteli, je zdravé sebevědomí. Pokud se cítíte sexy a dobře ve svém těle, zvyšuje to nejen vaše libido, ale umožňuje vám to stoprocentní prožití sexuálního prožitku bez toho, aniž byste si museli dávat pozor, z jakého úhlu vám to sluší, nebo nesluší.

Experimentujete

Skutečně dobrý milenec na sto procent využívá svůj nejdůležitější erotický orgán, který překvapivě není ten mezi nohama. Řeč je o mozku, díky kterému můžete využívat kreativitu a představivost na plné obrátky. Poznávejte, zkoušejte a zajímejte se o nové věci, jež vám mohou otevřít úplně nový obzor.

Dáváte si na čas

Věnujete pozornost detailům a dáváte si na čas? Tak jste skutečný expert, který ví, že sex není o tom se jen rychle dostat do cílové rovinky, ale „kochat se krajinkou“, užívat si každou vteřinu a nezanedbat žádnou část těla.

Oplácíte

V posteli zapomeňte na dětské říkadlo „Oplatky se nepečou“. Jakmile vám udělá partner dobře, oplaťte mu to stejnou mincí. Nečekejte, že když budete neustále jen ležet a čekat, tak se budou dít v posteli divy.

Komunikujte

Není ostuda se partnera zeptat, jak to má rád a co se mu líbí, naopak! Nebojte se protějšku zeptat na skryté fantazie a touhy, možná nakonec budete překvapeni, co se ve vašem partnerovi skrývá. Bez dobré komunikace se z vás špičkový milenec nikdy stát nemůže.


Přečtěte si také