ODHALENO: Kvůli těmto 4 věcem si večer nevrznete! Děláte je taky? A proč, proboha?!

Sex je podle mnohých pudová záležitost – buďto to půjde, nebo nepůjde... Důvodů, proč by to jít nemělo, je přitom poměrně mnoho, a je překvapivé, že na ně páry zapomínají. Tady jsou čtyři z nich, které byste určitě dělat neměli, pokud si chcete užít noc plnou vášně.

1) Nehádejte se v posteli

Jestli existuje něco, co zaručeně zničí všechny plány na kvalitní sex, pak je to hádka s partnerem přímo v posteli. Buďto se naštvete oba, nebo jeden z vás přestane mít náladu. Ať už proto, že má zlost anebo proto, že se cítí kvůli hádce provinile.

2) Mějte dvě peřiny

Podle průzkumu, kterého se zúčastnilo 983 lidí, uvedlo 91 procent žen, že je absolutně vytáčí hádka o peřinu. U mužů je to 81 procent. Pokud tedy trpíte zimou, nedokrvují se vám končetiny nebo se jen chcete muchlovat se svojí dekou, pořiďte si svou a máte po starostech. Nebudete se hádat a váš milostný život neutrpí žádnou újmu.

3) Telefon do postele nepatří

Další věcí, která vytáčí o trochu více muže nežli ženy, je esemsekování nebo projíždění sociálních sítí v posteli před tím, než má dojít k sexu. Člověk s mobilem se totiž odosobňuje, ztrácí pozornost a stává se pro druhého méně atraktivní. Myslete na to!

4) Říhání? Ne!

Pokud nechcete nic riskovat, neříhejte a nevydávejte jiné biologické zvuky, které může někdo považovat přinejmenším za nechutné. Mužům to tolik nevadí, ale v opačném gardu? Umíte si představit, že mít sex s prdící a říhající opicí asi nikdo nechce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také