ODHALENO: Lidé, kteří pijí pivo, jsou lepší v posteli! Tohle jsou 4 důvody, proč si dát ještě jedno

Po této studii bude možná vaše partnerka mnohem radši, když si toho lahváče otevřete.

Dobrá zpráva pro všechny milovníky piva je konečně tady! Takže vlastně pro celý národ český. Říká se, že chmelový mok nám škodí, a to i v sexuálním životě, podle vědců je to ale prakticky naopak! Podle studie z deníku Medical Daily existují čtyři výrazné benefity, jakými může pivo zlepšit váš sexuální život! A jsou to zatraceně důležité výhody!

1. Oddálí vyvrcholení – Po pár locích piva se do vašeho těla uvolní fytoestrogeny, které jsou známé tím, že dokážou oddálit ejakulaci. Pozor ale na to, pokud piva vypijete příliš, vyvrcholit bude velmi obtížné.

2. Intenzivnější erekce – Pro tyto potřeby pijte zejména černé pivo! To totiž obsahuje velké množství železa, které pomáhá červeným krvinkám a lepšímu průtoku krve. Penis se tak více naplní krví a erekce tak bude silnější a pevnější!

3. Menší riziko infarktu – Souložíte někdy tak intenzivně, že se bojíte případného infarktu? Dejte si před sexem jedno velké a riziko srdečních potíží a vlastně všech kardiovaskulárních chorob rapidně snížíte.

4. Nebude vám špatně – Pivo je známé svým vysokým obsahem vitaminu B a probiotik, takže působí blahodárně na žaludek. A když je v bříšku jako v pokojíčku, milostné radovánky vám půjdou jako po másle!

Sdílejte článek

Přečtěte si také