návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Máte divné pocity na těle? Podle těchto 7 signálů poznáte, že na vás někdo myslí

Určitě už jste slyšeli o tom, že když vám zvoní v uších, někdo na vás myslí. Těch znaků je ale mnohem víc. Například podivné pocity na těle nebo mravenčení...
Vydáno: 16.06.2019
Zamyšlený muž
Autor: istockphoto.com Zamyšlený muž
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Našli jste bílé pírko. Bílá péra jsou považována za symbol, který nám říká, že se chceme podvědomě s někým setkat. S někým, o koho jsme ale už přišli. Je symbolem toho, že na nás myslí.

2) Cítíte silné, avšak nevysvětlitelné emoce. Když na nás někdo myslí v pozitivním slova smyslu, můžeme cítit pozitivní emoce. Ale když myslí v souvislosti s námi negativně, můžeme to pocítit a bude nám špatně.

3) Měli jste zvláštní sen. Lidé, kteří na nás myslí, mohou ovlivnit naše sny, jestli jsou jejich myšlenky silné. Tato osoba nám chce dát najevo, že na nás myslí, aspoň ve snu, když jinak to nejde.

4) Najednou vám přijde jiný člověk na mysl. Jestli vám najednou přijde na mysl nějaký člověk, možná na vás zrovna myslí taky. Je to tak, protože naše podvědomí může být vnímavé k myšlenkám druhých lidí. Vzdálenost není překážkou.

5) Cuká nebo svědí vás oko. Když zrovna nemáte nějaký zánět v oku, ale začne vám jenom tak cukat z ničeho nic okem a ještě cítíte podivné emoce, znamená to, že na vás někdo myslí. Jestli oko spíš cuká a svědí, myslí na vás někdo negativně.

6) Divné pocity na těle. Jestli máte pocit, jako kdyby vám prošel mráz po zádech nebo vámi projel nějaký vánek, tyto pocity prozrazují, že někdo, koho máme rádi, na nás myslí v dobrém.

7) Mravenčí vám ucho. Jestli vás pálí nebo vám mravenčí v uchu, mluví o vás někdo ve vaší nepřítomnosti. Děje se tak proto, že tyto věci podvědomě vnímáme.

fb_dlouhodobý vztah

GALERIE: Tohle je 11 přesných obrázků, které ukazují, jak těžký je dlouhodobý vztah! Kdo z vás se v nich vidí?

Článek je zařazen v: vztahy , láska , Sex , někdo na vás myslí , jak poznat že na vás myslí , partner , muži , Ženy