ODHALENO: Miliony žen milují tuhle postelovou nemravnost! Pánové, víte, čím ji rozvášnit?

Co spousta žen v posteli miluje, ale málokdy to řeknou nahlas?

Asi bychom následující článek měli začít varováním, že se ani v tomhle případě – kdy je řeč o sexu – nedá zobecňovat, a co má ráda spousta jiných žen, nemusí mít nutně ráda konkrétně třeba ta vaše. Nicméně čerstvý výzkum nedávno zjistil, že skutečně existuje obří množství žen, které mají v posteli jednu specifickou zálibu, ale málokdo o ní ve skutečnosti ví. O co jde?

Dr. Nicole K. McNichols onu věc pojmenoval jako „úchylka na pochvalu“. V zásadě jde o koncept, kdy ženy, co tuhle věc mají, zbožňují, když jim jejich partneři během sexu říkají, jak jsou skvělé. Ano, to je něco, co asi většina z nás příliš nedělá, a když, tak je to v zápalu akce, kdy si nemůžeme pomoct než zkrátka toho druhého ocenit za rozkoš, jakou nám způsobuje.

Abychom se ale vrátili k oné úchylce. Ženy, které milují být chválené během sexu, se o téhle vlastnosti často svým partnerům nesvěří, protože ani samotné nevědí, že to je něco, co potřebují. Jakmile se však chvály dočkají, přináší jim to blaho, které mohou jen těžko popsat slovy. O to víc pak na druhou stranu svého partnera pomilují a zahrnou touhou a vášní. A jelikož pochvala ještě nikdy nikoho nezabila, vlastně tím, pánové, ani nemáte moc co zkazit. Teda pokud to aspoň trochu správně načasujete. No, tak na co čekáte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také