Sex a vztahy

17. července 2020 15:21

brejsova.t@gmail.com

ODHALENO: Muži prozradili, proč milují holky krev a mlíko! V čem jsou nejlepší?

Odjakživa ženy slýchají, že muži milují kypřejší ženy, nyní ale konečně známé konkrétní důvody! Muži se svěřili na sociálních sítích a stala se z toho virální senzace.

1. S ženou krev a mlíko se jídlo stává opravdový požitek.

Jeden muž sdílel na sociální síti: „Stravování je jedna z největších radostí života. Je to jedna z nejlepších věcí na rande a nejlepší vztahová aktivita v manželství.“ Takže holky, které si na večeři dají jen salát či vodu, dojem na muže neudělají.

2. Umí objímat.

Je mnoho mužů, kteří milují mazlení se svými drahými polovičkami, a dívky s křivkami objímají prostě nejlíp! „Miluju větší ženy, ze stejného důvodu, proč miluju svůj polštář – jsou příjemný.“

3. Jsou pozitivní.

Díky jejich pozitivitě a laskavosti se s nimi muži prostě nenudí. Jejich povaha zajišťuje, aby vztah nebyl stereotypní. Jeden z mužů na sociální síti se svěřil, že je to jejich specialita a velké pozitivum ve vztahu.

4. Muži zbožňují větší postavu.

Jedná se chemii a fyzickou přitažlivost, větší ženy mají celý balíček – prsa, boky, zadeček, a to muži prostě milují.

5. Jsou sebevědomé.

Muži si všimli dvou skvělých vlastností, které mají kypřejší ženy. První je zvládání nepříjemných situací s ladností a druhá je to, že milují sebe samu.

6. Starají se o druhé.

Obecně platí, že ženy s velikostí plus jsou pečovatelky. Muži je považují za více starostlivé a milující. Navíc se ukázalo, že milují trávit volný čas se svým partnerem.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži plus size láska

Přečtěte si také