ODHALENO: Na co myslí muži, když vidí nahou ženu? Dámy, tohle byste měly vědět

Tohle jsou věci, které se mužům honí hlavou, když vidí nahou ženu.

Zatímco ženy řeší nadbytečná kila, celulitidu, malá prsa nebo ošklivé znaménko na pravém rameni, muži většinou nic z toho nevidí. To proto, že mužské a ženské vnímání těch samých věcí je často dosti odlišné, i proto se ostatně říká, že muži jsou z Marsu a ženy zase z Venuše.

Ve skutečnosti ani nemusíme pocházet z tak odlišných míst, abychom dokázali vnímat různé věci jinými způsoby. Co se ovšem ženského těla týče, zejména v obnaženém stavu, můžeme dámám rovnou prozradit, že veškeré vaše strachy a obavy jsou jen ve vaší hlavě, mužům se v tu chvíli při pohledu na vaše krásné tělo totiž honí hlavou úplně jiné věci.

1. Dokonalost

Nebojte se nedokonalostí, muži si totiž stejně všímají jen těch předností. Líbí se jim vaše prsa, vaše břicho, vaše tvář, váš úsměv, to jak se stydíte, to jak se měsíční svit odráží od vašich bradavek, zkrátka je vzrušujete už jen ze samotné podstaty toho, že jste žena a oni muži.

2. Sebevědomí

Jestli muži naopak něco nemají rádi a neumějí s tím pracovat, je vaše nízké sebevědomí. Muže něco takového dokáže až nepochopitelně silně odrážet. Pokud si nejste jistá sama sebou a nestačí vám ani fakt, že vás váš partner zbožňuje a pravidelně vás o tom přesvědčuje, je něco špatně.

3. Jen jedna

Ať už se od jiných žen lišíte čímkoli, měly byste to vždy brát jako přednost, nikoli zápor. Stejně tak to totiž bere i váš partner, který si naopak těch odlišných znaků na vás cení mnohem víc, než si nejspíš uvědomujete. Pro něj jste ta jedna jediná a na ničem jiném nezáleží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také