Sex a vztahy

17. července 2017 16:43

redakce Prima Lajk

ODHALENO: Na tuhle věc ženy myslí, když masturbují! Tohle byste nikdy neuhádali!

Co odhalil nový obří průzkum?

Už jste někdy přemýšleli, o čem ženy sní, když masturbují? Někdo zřejmě jo a tak vznikla nová anketa, na kterou odpovědělo zhruba čtyři a půl tisíce lidí a která se mimo jiné zabývala i dalšími otázkami. O jaké šlo?

Firmu Lovehoney, která celý průzkum dělala, zajímalo mimo jiné například i to, kolik lidí je vlastně ochotno se k masturbaci přiznat. U mužů odpovědělo kladně 59 %, zatímco u žen rovnou 65 %. Dále už se ale společnost zajímala o specifické představy a fantazie, které lidé při masturbaci mají. A přestože anketu rozdělila podle pohlaví, výsledek je takový, že muži i ženy sní prakticky o tom samém.

Nejčastější představou je podle všeho sex s aktuálním partnerem. Představuje si ho 69 % mužů a 60% žen. Na druhém místě je představa sexu s bývalým partnerem (58 % mužů, 48% žen). Třetí fantazií jsou věci, které lidé viděli online (57 % muži, 43% ženy). Na čtvrtém a pátém místě pak je tzv. roleplay a BDSM (obojí zhruba nastejno 30 %). Tou nejlepší zprávou ale je, že většina z tázaných si nemyslí, že by jim masturbace nějak ubližovala v jejich opravdovém sexuálním životě. A všichni jsou šťastní.

Tohle jsou nejvíc sexy MILFky na Instagramu:

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy masturbace fantazie průzkum představy

Přečtěte si také