návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Nechráněný sex může spustit průjem! Jak je to proboha možné?

Jestli vás bolí břicho a máte průjem, nemusí to být vždy tím, že jste něco špatného snědli. Může to být i náhodným milencem!
Vydáno: 14.08.2019
Sex a politika: vítězná pravice
Autor: profimedia.cz Sex a politika: vítězná pravice
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli chodíte na velkou sedmkrát denně, asi je něco v nepořádku. Experti ale objevili, že průjem není jenom vinou zkaženého jídla, nebo vody, na kterou nejste zvyklí. Stačí prý jenom jediný nechráněný sex! A už je průjem na světě. Jak je to možné?! Jde o to, že ve spermatu jsou prostaglandiny. A když je dostanete do těla, třeba právě nechráněným stykem, tak vám to opravdu může navodit křeče v břiše, nebo rovnou řídkou stolici.

Prostaglandiny mají podobné účinky v těle jako hormony. Způsobí, že hladké svaly – co máte v děloze a střevě – se smršťují, takže když se střevo stáhne moc rychle, máte průjem. Bez kondomy se tyhle látky vstřebají ve vagíně a potom přecházejí do tlustého střeva. Tím podporují křeče hladkého svalstva v žaludku. Tyhle chemické sloučeniny si samo vyrábí při menstruaci, což je také důvod, proč během ní mohou mít ženy častěji průjem.

Které mužské vlastnosti jsou nejvíc sexy? 1

ODHALENO: Sex při menstruaci zařídí ženám rychlejší orgasmus. Proč ho tolik milují?

Článek je zařazen v: nechráněný sex , Sex , průjem , průjem kvůli sexu , muži , Ženy